Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ti párotok is okosabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is okosabbnak érzi magát nálatok? Érezteti is ezt veletek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap beszélgettem a párommal és szóba jöttek az IQ tesztek. Mondtam neki hogy még gimiben év végén páran az osztályból kitöltöttünk egyet poénból. Tudtuk hogy nem kell annyira komolyan venni de összehasonlítottuk hogy ki hogyan teljesít, nem volt belőle sértődés mert tudtuk hogy egymáshoz képest kb milyen szinten vagyunk.

Mondta a párom hogy ez tök jó, küldjem el a teszt linkjét és megcsinálja. Aztán kérdezte hogy én milyen eredményt értem el. Elmondtam.(egész jó lett, de nem a zseni kategória)

Úgy nézett és viselkedett mintha másra számított volna. Mármint sokkal alacsonyabbra. Mondta is hogy talán kitölti de mivan hogy ha kiderül hogy neki alacsonyabb?? Mondtam neki hogy hát mi lenne? Semmi. Azt mondta hogy az neki olyan "izé" lenne ha okosabb lennék nála.

A viselkedéséből sokszor lejön hogy okosabbnak gondolja magát. De ő kb mindenkivel kapcsolatban így érzi.

Ti hogyan reagáltatok volna? Hogyan viszonyultok egymáshoz? Egyenlőek vagytok a kapcsolatban függetlenül attól hogy ki mit tanul/dolgozik? Leírnátok a szakmátokat és a korotokat is? (Én orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikusnak tanulok de nem tetszik ezért átjelentkezem gyógyszerészetire, a párom 8 éve vendéglátós, jelenleg pincér).


21/N



2020. ápr. 8. 15:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jó olvasni hogy vannak még normális kapcsolatok. Bár kicsit elszomorít hogy nekem nem volt még részem ilyenben. De talán majd a következő jobb lesz.. :)

Köszönöm hogy megosztjátok velem ezeket a dolgokat. Sok erőt ad hogy kilépjek ebből és keressek valakit aki nem rombolja folyamatosan az önbizalmam!

2020. ápr. 8. 18:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Komplexusos a csávód, ennyi.
2020. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja azt hitte ő nagyokos mindent tudó,pedig érettségije sem volt. Ha olyan nagyra tartotta magát,de annyi esze nem volt már ,hogy az érettségit is letegye. Ahhoz már gyáva féreg volt,mint sokminden máshoz is.
2020. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!