Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen esetben, csajok?

Figyelt kérdés

Ha megtudnátok, hogy a pasi, akivel találkozgattok és álmokat szövögettek másik csajért sokkal többet tett, mint értetek. Tehát úgy zsigerböl jött neki a sok kedvesség, amit mindig meg tudott magyarázni, hogy mit miért tett.

Nem lehet mondani azt se, hogy azért tette, mert rég voltak együtt, mert a kapcsolat elején kifordult már magából. Úgy érzem, értem sose fog annyira, hiába veri a nyálát, hogy igy meg úgy bejövök neki


2020. márc. 21. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"veri a nyálát"

Talán meg is van a válasz. Te nem érdemelsz többet, örülj, hogy rádfanyalodott.

2020. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a múltban történt, nem érdekelne. Mikor naivabb és kihasználhatóbb voltam, én is jobban adakoztam és többet megtettem egy általam alig ismert, de szimpatikus emberért is. Mára megtanultam a leckét, lett tartásom. Elvárok dolgokat visszafelé is, fenntartásokkal kezelek dolgokat, nem bízok vakon, mert felnőttem. Nem csinálok meg akármit az ágyban, azt is, ami kellemetlen, nem akarok mindenáron megtartani valakit, aki mellett kellemetlenül érzem magam, mert nem lehetek az, aki vagyok, nem akarok senkiről gondoskodni úgy, hogy nem teszi ő is ezt.


Nem kevésbé szeretem a mostani párom, mint az elsőt, egyszerűen csak nem megyek le szolgába és kutyába. Ez nem probléma

N

2020. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közelmúltban történt
2020. márc. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!