Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki döntött jól ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki döntött jól ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nem döltem be egy foglalt pasinak, habár szerelmes voltam belé, mert nem hittem, hogy ez jó döntés lenne, pedig nagyon kiehezettnek tunt és kaphatónak ( nem házas, de élettársa van pár éve), akivel szerintem egy nagyon jó, kényelmes életet él. Mondta, hogy nincs felesége, és nem is keres egyelöre, szinte megjátszotta, hogy a ” szive” szabad

Miután igy kiokoskodtam a dolgokat, utána úgy hozta a sors, hogy sajnos végig kellett nézzem amint egy másik nö beadja a derekát ( vagy inkább ez esetben a pasi neki), a csaj vette a jelzést jobban mint én és szemfülesebb volt, vagy nevezzük akárhogy, fiatalabb mint én, és kétségbeesett. Azt láttam, hogy sikerült felhivnia magára a pasi figyelmét elsö körben és utána a pasi szinte felvállalta a kapcsolatot, elég sok idöt töltve a csaj társaságában, úgy tunt, hogy teljesen belezúgott a csajba. A férfi ingázik más városból a munkába, igy könnyebben mozog ebben a városban.

Én azt látom, hogy nagyon jól egymásra találtak és a csaj nagyon féltèkeny rám, ok nélkül, hiszen köztünk semmi nem volt és úgy érzem, én vagyok ezek szerint a játék vesztese, mert ha bátrabb lettem volna, akkor most velem járna össze ” titkon”. Azt mondta annak idején amikor rám nyomult, hogy tervezi, hogy szakit. De mondtam, hogy ezt maga miatt tegye, mondta, hogy azért fogja.

A pasi tölti lassan az ötvenet, én úgy érzem, hogy sok nöje lehetett régen és sok tapasztalata van és eléggé vezérli a farka, sok lehetösége volt és van ismerkedni, de kényelemböl is választ aki èpp horogra akad a környezetében

Szerintetek tévedtem, lemondtam a boldogságról? Mert én úgy érzem szerettem, több ideje ismerem



2020. márc. 18. 15:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Tehát ha nem én, akkor egy másik csaj fogta meg

Néha kár töprengeni?

2020. márc. 18. 15:47
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te jöttél ki jól ebből a helyzetből.

Nem sikerült megvezetnie, lassan 50 éves (gondolom te jóval fiatalabb vagy). Semmiről se maradtál le.

2020. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Buta voltál.
2020. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan sajnálod, hogy nem álltál szeretőnek? Neked tényleg az lett volna a boldogság, ha egy ilyen jellemtelen, ösztönvezérelt foglalt ember ürítőlyuka lehetnél? Ne már.
2020. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jártál jobban, csak kell egy kis idő, hogy felfogd. De áldani fogod az eszed pár hét/hónap múlva!
2020. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok már mai csirke, 38 vagyok
2020. márc. 18. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a szeretői posztra vágytál szerintem, ezért is mondtál nemet. Így jó döntés volt.
2020. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira volt jó döntés, mint amikor egy volt kollégám kifejtette; ő azért nem nőzik, hogy az ő farkától ne élvezzen semmiféle rihonya.

Miután a döntésed észérven alapult, bármennyire azt hiszed is, nem voltál szerelmes. Ha pedig nem voltál, nem is viselt volna meg, ha véletlenül ejt is a pasi egy félév után. "Tanulmányi kirándulásnak" viszont nagyon is megfelelt volna, mert akármennyire 38 éves vagy is, van még mit tanulnod a másik nemről.

2020. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor döntenél jól, ha konkrétan le.. nád ezt a szánalmas, vén farkat. Ismerek ilyet, nulla a szememben.
2020. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!