Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam elfogadni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam elfogadni azt hogy az emberek elitélnek minket?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem vagyok egy vékony lány. Molettnak számítok bőven. Sose volt bajom magammal és ezt szerintem a párom is érzi. Róla tudni kell, hogy egy eléggé izmos, férfias pasi aki sokat edz de engem úgy szeret amilyen vagyok. Nem is volt semmi probléma amíg a bátya aki személyi edző belé nem kötött a páromba, hogy miért egy duci lánnyal van. Ő természetesen elmondta h nem azért van barátnője h neki tetszen. Mégis egyfolytában veszekednek miattam és az utcán is látom h sokan ferde szemmel néznek ránk. Sose vettem észre ezt de azóta azon kattogok h el fogom veszíteni mások miatt. Mit lehetne tenni így?
2020. márc. 15. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem fogod elveszteni. A ferfias ferfiaknak a noies nok tetszenek,mint te!

N/38

2020. márc. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Mondjátok, hogy cukorbetegség miatt vagy molett. Sógornömre is mindenki mondta hogy kövér, nem illik a bátyámhoz stb, míg végül két év után megmondta, hogy amúgy nálul az egész család cukros. Látom mennyi inzulint fecskrndez be, nem kamu. Mondd te is azt és békén hagynak.
2020. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
#1-eske azért a ló másik oldalára se kellene átesni. Nem azért nőies valaki mert duci. Lehet valaki úgy is nőies de nem abból következik illetve egy vékony nő is ugyanúgy lehet nőies. Ne azzal próbáld a saját és a hozzád hasonlók önbizalmát növelni hogy másokét rombolod.
2020. márc. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na a kettest se az eszéért szeretik. A cukorbetegségnek annyi köze van csak az elhízáshoz hogy ha kövér vagy nagyobb eséllyel leszel cukros. De nem azért vagy kövér mert cukros vagy. Épp hogy nekik kell nagyon szigorú diétát követni. Vagyis kellene. Merthogy a többség nem szokta.
2020. márc. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk az nem jutott eszedbe hogy lefogyj? Az esztetikai dolgokon kivul nagyon komoly egeszsegugyi kockazatokat is jelent. Ja, olyan nincs hogy valaki nem tud fogyni az csak akarat kerdese.
2020. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A felelmed nem jogos, csak ertheto.

Nagyon visszataszito masok hozzaallasa, de ugy tunik, a baratod kiall erted.

Latnad, Angliaban mennyi vekony, sportos fiunak van akkora baratnoje, hogy szerintem te nem is vagy akkora.

Az a lenyeg, hogy ne mutasd, pergesd le magadrol ezeket. Igyekezz nyugodt lenni, nem beszelni errol. Persze sajat magad is meggyozni. Mert ez ronthat csak a kaopcsolaton, a feltekenyseghez hasonloan, a vergodes. A te baratod nem mamlasz. Nem befolyasolhato.

2020. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell elfogadni, hogy az emberek elítélnek titeket. Egyszerűen nem kell mások véleményre adni, ha te jól érzed magad.

És ha a barátod így szeret, akkor mitől kéne félni ?


Hozzáteszem, hogy én is sportos vagyok és nem tudnék egy olyan lánnyal együtt lenni, aki szereti magát elhízottan. Természetesen, ha van egy kicsi felesleg az nem baj, nem kell vékonynak, sportosnak lenni, ha nem akar olyan lenni a lány, de azért na.


És nem akarlak ezzel megsérteni, ez csupán az én szempontom, amire úgyanúgy nem kell adnod, ha tök jól érzed magad így.

2020. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Méémmáá! Ki szól bele?? Te vagy én? Egy sem szólal bele!
2020. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem egy 100 kilós hústorony vagyok azért. Én szeretem így magam. Ezért nem fogok mások miatt lefogyni. Pláne nem a bátya miatt akár. De azt se akarom, hogy állandóan kritizálják emiatt csak mert nem vékony csaja van.
2020. márc. 15. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!