Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan párt, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párt, ahol a férfinek hosszabb haja van, mint a nőnek?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyiküknek mekkora a haja (kb.), illetve amikor élőben láttad őket, nem furcsáltad, hogy hosszabb haja van a férfinek?:)
2020. febr. 19. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már levágatta, de az első pár évben mi is ilyen pár voltunk. Neki majdnem seggig ért, nekem hátközépnél nem nő tovább. Ráadásul még dúsabb, egészségesebb és szebb haja is van, mint nekem, fene a jó génjeit :)

Senkitől nem kaptunk furcsa reakciókat amúgy, nem foglalkozott vele egyetlen ismerősünk sem.

2020. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, látásból ismerek ilyet. a férfi ilyen rocker fazon, jó hosszú haja van, a nőnek jóval rövidebb. tök normálisnak tűnnek.
2020. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
30 év alatt, kettő ilyen kollégám volt. Gyakorlatilag egyik sem vágatta a haját, max kis igazítás. A párjaiknak meg olyan vállig érő volt.
2020. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én! Nőként most kulccsontig ér a hajam, de érr derékig is, mikor összejöttünk kevesebb, mint egy éve. Levágattam, most 24 éves vagyok.

A párom jelenleg 22 éves, és neki g*** hosszú. Mielőtt megismerkedtünk, 6 éve nem látott ollót a haja. Azóta par havonta levágom a töredezett hajvégeit, hogy dúsabb legyen a vége. Olyan medencecsontig ér a haja.

2020. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*ért
2020. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rövid pixie hajam van, páromnak úgy hátközépig ér. Nem vettem még észre, hogy bárki is furcsán nézne.

42n+34f

2020. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most a mellemig ér a hajam (tavaly vágattam kulcscsontig, azelőtt derékig ért), férjemnek most hátközépig ér, de általában copfban hordja, hogy ne lógjon az arcába. Ha ki van neki bontva, sokkal szembetűnőbb, hogy hosszabb, mint az enyém.

Nem furcsálta még senki, hogy hosszabb a haja, mint nekem :)

2020. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, férfi hosszú hajú rocker, nő felnyírt festett haj.

Nem furcsálltam.

2020. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem váltakozik...volt hátranyalós nem tudom mi a neve hajam, igen rövid, ami nagyon jól állt, csak agresszív lett tőle a fejem. Most vállig érő hajam van. Barátomnak volt vállig érő fazonja is, nagyon szép mogyoróbarna haja van. Most kb állig ér neki.

A szülőhelyén furcsállják, de ott minden férfi vagy nullásgéppel tolatja le otthon, vagy max. pár centisre hagyják meg fazon nélkül. És akkor viccelődtek rajta, hogy hajléktalan, mert hosszú a haja...szerintem ez nagyon szánalmas, sokkal igényesebben néz ki, mint ott az átlag.

2020. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1950-ben vagyunk?
2020. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!