Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért váltakozik az hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltakozik az hogy néha úgy érzem (okkal) hogy tetszem neki, máskor meg levegőnek néz, közönyesen viselkedik?

Figyelt kérdés
A pasinak egyébként van kapcsolata. De érdekel hogy vajon miért csinálhatja?
2020. jan. 10. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Lehet taktika

En is igy jartam , a pasi folyton dicsert , biztatott es arra gondoltam hogy biztos csak kedveskedik , hinni se mertem hogy bejövök neki .

Sokat törtem a fejem es irtam ki ide kerdeseket

Vegul úgy döntöttem , hogy ha kellekneki , szólni fog

Közben egy hatarozottabb csak lepett be. akepbe , aki eszrevette , a pasi irantam való viselkedéséböl , hogy kivan éhezve

Es lecsapott ra .

Vegul a lenyeg , hogy mikor lejart a kurzus , felvette velema kapcsolatot es bevallotta , hogykellek neki

Muszaj bizni a folyamatban , hogy ha kellesz neki , nem hagy menni .

Ez igyvan tényleg

2020. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*csaj
2020. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja es neha levegönek nezett es ugratott , kritizalt
2020. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hangulattól függ hogy akar-e veled foglalkozni vagy nem.
2020. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!