Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyok együtt, végtelenül intelligens, jóképű, vicces ember. De olyan mintha kicsit bipoláris lenne vagy én nem is tudom. Én úgy gondolom, eléggé ugyanúgy viselkedek vele mióta ismerem, legtöbbször ő is kedves, érdeklődő. De megfigyeltem, hogy ha pl. egyhuzamban több időt töltünk együtt (pl. 2-3x nála alszom egymás után) akkor zárkózottabb, mogorvább lesz, mintha idegesíteném. Ilyenkor van hogy 1-2 napig alig keres, stb. Legutoljára ezzel a viselkedésével eléggé megbántott, így utána én is távolságtartóbb lettem vele. Ezután 3 napig körbeugrált, ágybareggeli, pici ajándékok, sok kedves fizikai kontaktus. Nagyon jól esett. De zavar, hogy nem tudom mi váltja ki ezeket a rossz pillanatait, nem szoktunk soha veszekedni, max ugratjuk egymást. Tudom, hogy előttem sokáig nem volt kapcsolata csak egyéjszakás kalandjai, és arra gondoltam, hogy lehet még sok neki az együtt töltött idő, de pont ezért én nem szoktam erőltetni, mindig ő hív hogy menjek át. Ha rákérdezek, hogy miért ilyen azt mondja nem érti miről beszélek. Ti hogy próbálnátok ezen a viselkedésen segíteni? Vagy csak szarjam le és koncentráljak a jóra? Az zavar, hogy mindig azon agyalok, hogy most mi olyat mondhattam, vagy mit rontottam el, ami miatt bunkózik. Én N/23 ő F/29

2019. dec. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Én is ezt tenném, nem bírom az állandó összezártságot másokkal. Ezen nem lehet változtatni, vagy ilyen vagy, vagy pedig nem. Bipolárissághoz sok köze lehet, mert ilyen ez a figura aki elvileg az, én aki valószínűleg és nagyanyám aki egészen biztosan. Majdnem mind így reagálnánk erre akik psycho-k vagyunk ilyen téren.
2019. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Onnantól kezdve, hogy ki kellett emelni, hogy "jó" képű, szarok a problémádra. Old meg magadtól.
2019. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan ember, akinek kell az idő amit magára fordíthat. Meg kell beszélni és kompromisszumokat kell kötni.
2019. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én azt teljesen el tudom fogadni, hogy neki több énidőre van szüksége, és megvagyok azzal is, ha megbeszéljük hogy pl. heti 2x alszunk együtt, csak pont az van, hogy amikor szedem össze a cuccaimat, hogy na lassan megyek, akkor meg mondja hogy ha nincs dolgom igazán maradhatnék még 1 estét:D de akkor lehet ez nála csak udvariaskodás...
2019. dec. 21. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

#4


Lehet azért csinálja, mert tudja mik a társadalmi elvárások és próbál igazodni. Én egész életemben ezt csinálom, kivéve amikor épp elfogadom, hogy ez nekem sosem fog menni és akkor pont leszarom. De nekem ez sosem lesz természetes, hanem csak egy tanult és bosszantó szabályrendszer, semmi több.

2019. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Köszi, hogy ezt leírtad, nekem elég hasznos infó. Valahogy majd megpróbálok vele beszélni erről, hogy nyugodtan megoszthatja ha ő is így érez ne gondolja hogy sértődés lesz vagy ilyesmi.
2019. dec. 21. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

én is arra tippelnék, hogy neki több egyedüllétre van szüksége és mikor már túl sok volt, nem direkt, de türelmetlenebb és frusztráltabb lesz és így csapódik le

de ezt szerintem meg lehet oldani és úgy is tudsz több teret hagyni neki ilyenkor, ha nála vagy éppen

már az is segíthet, ha egy szobában vagytok ugyan, de mindketten a saját dolgotokat csináljátok


(nálunk is hasonló a helyzet és együtt élünk, ez így egész jól működik

kellett egy kis idő, míg erről tudtunk nyíltan beszélni és már nem veszi magára, ha azt mondom, hogy szeretnék kicsit egyedül lenni)

2019. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy sok lesz neki a társaság egy idő után, vagy nem tudja, tényleg akarja-e ezt (a friss kapcsolat miatt gondolom). Nekem jel lenne, hogy nem passzolunk össze, még csak akkor is, ha az első eset áll fent. Ha én nem olyan vagyok, hogy több teret igénylek és az elején ez van, később szarabb lesz.
2019. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!