Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolhat szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat szerintetek egy fiú rólam, ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Régen legjobb barátok voltunk, de összevesztünk(ő tett egy dolgot, amit én jobban felfújtam a kelleténél és besértődtem), mikor békülni akartam már nem szerette volna. Azóta is mérges, visszahallottam, hogy nem túl szép dolgokat mond rólam. Ha meglát, nem köszön soha még néha gúnyos vigyor is ül az arcán. Viszont azt vettem észre, hogy egyfolytában figyelemmel követ. Ha beszélgetek közös ismerőssel, akkor utána mindig faggatja az ismerőst, hogy miket mondtam. Ha úgy állok, hogy hallani lehessen, amit mondok, folyamatosan hallgatózik, figyeli hogy miket mondok. Pluszban még egyfolytában bámul. Az se zavarja hogy ha észreveszem, hogy bambul rám. Egyszer nagyban beszélgetett, én meg elmentem rövidgatyában mellettük, és láttam, hogy fordul utánam.Arról is tudok, hogy miután összevesztünk egyfolytában rólam beszélt mindennap. Kibékülni, beszélni nem akar, ezek alapján el ia fogadnám hogy akkor nem érdeklem tovább. De ugyanúgy kíváncsiskodik felőlem. Most mi lehet? Ő még ezt nem zárta le és tetszem neki vagy szerintetetek?
2020. jan. 2. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátok voltatok, mért szerelem kategóriában van?

Szerintem meg van győződve, hogy neki van igaza és várja, hogy ezt belásd és becsicskulj neki.

2020. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert többen mondogatták hogy lehet hogy szerelmes belém
2020. jan. 2. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha utánad fordul, akkor az annak a jele, hogy nem tetszel neki.
2020. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!