Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem? Mire gondolhat?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akivel összejöttem..(1 suliba járunk)fiatalabb mint én(én 23,ő 16) de tök jó volt meg tök lelkes h végre egy ilyen jó csaj meg meg normális is vok..egész nap beszélgettünk,mindig írt,meg elmondta h neki bnő kell nem ribanc..meg a szerelem nem korfüggőmindt kiveséztünk,másnap taliztunk minden szünetbe várt,velem volt,eljött velem haza,beszélgettünk sokat(nem feküdtünk le semmi ilyen)csak csók volt,2 nap múlva is nem jött suliba de miattam odajött és várt h vége legeyn z uccsó órának,utána is velem volt...volt aki beszólt h milyen gáz h én idősebb vok stb...amikor hazamentem írt h nem akarja folytatni mert nem akarja h engem fikázzanak és keres inkább egy fiatalabb csajt én meg keressek idősebb pasit stb...de szeret de így nem akarja folytatni de jóba akar velem lenni.Elfogadtam..de nem beszélünk ha csak rá nem írok..de akkor is olyan hideg velem,meg furcsa.Ma pl kiírr 1 lánynevet szívbe.De mindig néz és nemtom mért csinálja ezt.Szerintetek?
2008. okt. 10. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te mit akarsz tőle? Lehet szerencsétlen azt hitte, hogy majd ellenkezel és folytatni akarod, de befürdött.
2008. okt. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23 évesen tudhatnád, hogy ez mit jelenthet. Ha ő 30 volna, te meg 38 azzal nincs már baj , szerintem, de ez így ebben a korban rengeteg.
2008. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 23 éves vagy, akkor rá kellett, hogy jöjj, hogy ez még "kisfiú" hozzád! Nőj fel végre Nagylány és keress egy hozzád illő pasit aki szeret és megbecsül, nem úgy mint ezek a "kis-srácok"! Amúgy meg azért vetett véget a kapcsolatotoknak, mert cikizték a haverjaid? Ugyan kérlek, ez csak egy ürügy volt, mert már biztos megtalálta "élete szerelmét"!

üdv

2008. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!