Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire vagytok romantikus alkatok? Mi az, ami még a kellemes és szükséges romantika vagy intimitás határain belül mozog, és mi az, ami már túl sok, túl nyálas, giccses, csöpögős?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akármilyen eseményre, programra, élethelyzetre, vagy akár csak egy-egy mondatra, üzenetre stb.
2019. dec. 27. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők zöme nagyon romantikus. Nem szeretik a vad qrásokat. Csak a maszatolós vanília szexet imádják. Ja, mégsem. 😂
2019. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Davandaa ***** válasza:
Szerintem a nők igénylik a romantikát. Ezen belül egyénfüggő hogy kinek hol a határ a romantikus és a nyálas között. Jó ha pl ágyba viszed neki a reggelit néha napján, vagy megleped egy aprósággal akkor is ha nincs semmilyen alkalom. Vagy ha írsz neki egy cuki üzenetet. Ilyenek..de túlzásba nem kell esni még azért ezek se legyenek minden naposak mert az sem jó. És kedves előttem válaszoló ha már ennél a témánál vagyunk akkor az is változó szerintem. Mindkettő jó tud lenni.
2019. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem max az olyanok szamitanak soknak ha nem figyel ram

Ilyen pl az idözités


Pl egesznapos faraszto vagy örjitö nap utan ö neki all gyertyafenyes vacsikkal vagy hasonloval nyaggatni, meg eröltetve "feldobni".amikor mondjuk en kitombolni szeretnem magam vagy elbujni a vilag elöl. Aztan a tetejebe megsértödik (pszichikai zsarolas pluszba)ha en azt elutasitom tehat kötelezö jopofira akarna kötelezni.



Vagy pl ha büntudat van mögötte. Pl ha alapproblema hogy mondjuk ugy erzem hanyagol erre ilyen gesztusokkal akarnà azt megoldasok helyett elérni, hogy ne nyavajogjak rajta.es elvarja hogy dicsergessem azaz ebböl kene nekem elhinni hogy szamitok de az idöt sajnalja ram. Szoval ha problemmegoldasra akarja hasznalni.


Vagy szexualis töltet miatt pl gyertyàk meg miegyéb a hàloba, ebböl nekem az jön le hogy erre valojaban Neki van szüksege, mert unhat. Elvegre az ö fejéböl pattant ki.



Összevetve igazabol amikor szàmito romantikarol van szo, az ugy forditva sülne el nalam az biztos

2019. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves üzenetek (akár messengeren, akár elrejtve a lakásban), apró ajándékok, alkalomra egy-egy szál rózsa okés.

Ami nekem túl sok lenne: nekem írt vers, olyan medál, ami pl. egy szivecsket formáz, ketté lehet szedni és az egyiket az egyik fél, a másikat a másik fél viseli...

Talán már az ilyen filmekben látott, virágszirommal teleszórt lakás is too much. Ja, meg a "mutassuk meg facebookon mindenkinek, hoyy mennyire szerelmesek vagyunk" típusú, "életemmel, szerelmemmel" felcímkézett közös képek...

2019. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden, ami klisés és ki van kiáltva romantikusnak (pl. csokor rózsa, gyertyafényes vacsora. rózsaszirmos gyertyás fürdés, hasonlók), számomra taszító, hamis, giccses, fantáziátlan és nyálas. Nem kell a nagy csokor virág, nem kellenek ezek az elcsépelt gesztusok, undorodom tőlük. Én a figyelmességet tartom romantikusnak, azt, ha a fenti, filmekben látott szarok helyett egész egyszerűen odafigyel rám, megjegyzi miket szeretek, megjegyzi, mi fontos nekem. Legutóbb például egy utcai könyves stand mellett sétálva észrevett egy olyan könyvet, amit már ezer éve keresek mindenhol (ezt említettem is neki, bár csak futólag) és elhozta nekem. Na nekem EZ példul szuper figyelmes és romantikus gesztus volt, pedig maga a könyv 300 forintba került.
2019. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


A probléma az, hogy ehhez minimum Adrian Monk/Sheldon Cooper "memória" amire szükség van, hogy kb. mindenkor mindenre emlékezz. Ami millióból egynek adatik meg.

2019. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ugyan már, ezt te sem mondhato komolyan. Nem kell mindent megegyezni, de azért ha odfigyelsz a másikra, egy-két ilyen apróság csak megragad...
2019. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Néhány igen, de minden nem. Ilyesmire csak akkor emlékeznék, ha NAGYON kiemelte valamikor. Gyűjtemények hiányzó darabajira előbb emlékeznék és azt kvázi kutatnám is a számára, mert imádok gyűjtögetni.

2019. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem is kell minden. Ha egy-egy dolog megragad az pont elég.
2019. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Minden, ami klisés és ki van kiáltva romantikusnak (pl. csokor rózsa, gyertyafényes vacsora. rózsaszirmos gyertyás fürdés, hasonlók), számomra taszító, hamis, giccses, fantáziátlan és nyálas."


Pont ezt akartam írni én is. Ha valaki valamivel örömet akar nekem szerezni, akkor igyekezzen olyasmit találni, amiről tudja, hogy *nekem* tetszik, nem pedig *a nőknek* úgy általában. A sima figyelmesség bőven elég, már is attól verném a seggem a földhöz örömömben, ha valaki venne nekem egy sport szeletet, csak mert épp a boltban volt és gondolt rám, vagy főzne nekem egy csirkepörköltet, mert tudja, hogy szeretem.

2019. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!