Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépj ki a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépj ki a szeretői viszonyból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok sorstársamnak írom, akik hasonló cipőben járnak. Soha nem gondoltam volna, hogy ebbe a helyzetbe kerülök, nem is vagyok rá büszke. Tanultam belőle.

Velem is megtörtént, beleszerettem a kollegámba, ő is belém. Felesége van 2 gyermekkel. Fél évig tartott a kapcsolat. Napi kontaktban voltunk, közös 1 hetes nyaralás, hétvégék egyre többször, esti beszélgetések. Én voltam élete nője, soha nem volt még ilyen boldog. Összeköltöztünk albérletbe, majd nem bírta elviselni, hogy a gyerekei nem szólnak hozzá, a feleség öngyilkossággal fenyegetőzött, a közös vagyon miatt folyt a vita. Már lakást néztek a feleségnek, hogy válnak, de nem tudtam nézni, ahogy szenved a gyerekek miatt és visszaküldtem a családjához. A feleség mindent tud rólam, 20 év közös múlt és a gyerekek miatt folytatják. A felesége megígérte, hogy megváltozik. Az hogy egy 40 éves ember, aki irányításmániával rendelkezik, akaratos és barátai sincsenek, nem tudom mennyire tud megváltozni, de remélem most, hogy ráeszmélt arra,hogy elveszítheti, megváltozik. Én ezt kívánom. Nagyon szomorú, hogy két ember szereti egymást és a vagyon miatt és amiatt és amiatt, hogy a gyerekekkel zsarolja 2 ember nem lehet boldog. Bár lehet, hogy gyáva és gyenge. Kívánom azoknak a sorstársaknak, akik hasonló cipőben járnak, hogy kitartást Nektek és mindenki megtalálja egyszer a párját. Engedjük el, ami nem a miénk és tanuljunk a hibáinkból.


2019. dec. 4. 09:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés?

Vagy magadnak válszolgatsz?

Neked iroi vénad van!

2019. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!