Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépj ki a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépj ki a szeretői viszonyból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok sorstársamnak írom, akik hasonló cipőben járnak. Soha nem gondoltam volna, hogy ebbe a helyzetbe kerülök, nem is vagyok rá büszke. Tanultam belőle.

Velem is megtörtént, beleszerettem a kollegámba, ő is belém. Felesége van 2 gyermekkel. Fél évig tartott a kapcsolat. Napi kontaktban voltunk, közös 1 hetes nyaralás, hétvégék egyre többször, esti beszélgetések. Én voltam élete nője, soha nem volt még ilyen boldog. Összeköltöztünk albérletbe, majd nem bírta elviselni, hogy a gyerekei nem szólnak hozzá, a feleség öngyilkossággal fenyegetőzött, a közös vagyon miatt folyt a vita. Már lakást néztek a feleségnek, hogy válnak, de nem tudtam nézni, ahogy szenved a gyerekek miatt és visszaküldtem a családjához. A feleség mindent tud rólam, 20 év közös múlt és a gyerekek miatt folytatják. A felesége megígérte, hogy megváltozik. Az hogy egy 40 éves ember, aki irányításmániával rendelkezik, akaratos és barátai sincsenek, nem tudom mennyire tud megváltozni, de remélem most, hogy ráeszmélt arra,hogy elveszítheti, megváltozik. Én ezt kívánom. Nagyon szomorú, hogy két ember szereti egymást és a vagyon miatt és amiatt és amiatt, hogy a gyerekekkel zsarolja 2 ember nem lehet boldog. Bár lehet, hogy gyáva és gyenge. Kívánom azoknak a sorstársaknak, akik hasonló cipőben járnak, hogy kitartást Nektek és mindenki megtalálja egyszer a párját. Engedjük el, ami nem a miénk és tanuljunk a hibáinkból.


2019. dec. 4. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Olyan bölcs vagy,mint a Dalai láma.

Én csak félig vagyok szánalmas veled ellentétben, mert nem hagynám a szeretőmnek, hogy elhagyja a családját. Csalódott lennék, ha ilyen ember lenne. Vállalta, hogy felneveli a gyerekeit, valahol tisztelem a párját, hogy magát és a maga karrierjét, szabadságát beáldozta érte és a családért, ez sokkal erősebb szövetség,mint amit én valaha elvárnék és nyújtani tudnék.

És azt is tudom, hogy nem vagyok teljesen normális.

Ha igazán jó tanácsot akarsz adni az lenne,hogy ilyen kapcsolatba senki ember fia ne kezdjen.

2019. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Te is tipikusan az a forma vagy, aki csak annak a párját savazza esztelenül, megértés nélkül, akinek nem lett volna kötelező egy gerinctelen féregnek lenni, mégis az volt és még el is hintette a szemedben az áldozat szerepét... Ez így azért szánalmas, még akkor is, ha van benne igazság és a másik fél sem ártatlan.


Te nem kiléptél a szeretői kapcsolatból, hanem nem volt hozzá pofád, egyébként meg ugyanúgy be vagy etetve, mint a többi hülye nő, aki szeretőként sápítozik. Őket sem értem, pedig nő vagyok. Na mindegy

2019. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sosem kértem, hogy lépjen ki. A felesége agresszív és semmibe sem vette. Az utolsó 2 hónapban kérte, hogy költözzünk össze és kezdjünk új életet, mert a gyereknek sem adnak jó mintát. De igazad van, nem javasolnám senkinek a hasonló viszonyt, mert a vége az esetek többségében szenvedés.
2019. dec. 4. 09:54
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Ott voltál? Láttad? Vele beszéltél? Nem. Majd ha veled lenne valaki egy ekkora gennyláda, nem tudom, hogy viselkednél. Nehogy már a te szád sírjon, hogy gonosz csúnya asszony nem hagyott titeket nyugodtan kurni egymást. 😂
2019. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyes vagyok. Azt mondom tiszteld azt az asszonyt. Míg mi csak a szépet,ideált,kedveset látjuk ők azért megvívták abban a 20 évben a maguk harcát.
2019. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez az... tenyleg hagyjuk mar h csak szerencsetlen no a hibas ... az h idaig jut egy hazassag nem csak az egyik felen mulik. Es ha szar vmi nem az a megoldas h felrekurok hanem vagy megprobalom megolfsni vagy elvalok. A faszi megnagyobb szemet
2019. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A felesége is csalta, lebukott. De jogos. Igaz.
2019. dec. 4. 09:59
 8/21 anonim ***** válasza:

Itt a válasz:


[link]

2019. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Akkor 1-1.

Bár az ilyen utólagos infócsöpögtetés nekem mindig védekezésnek hat.

2019. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy szeretői viszony, bármilyen a háttér, mindig rejt buktatókat. Olyanokat is, amit esetleg előre lehetett volna látni. Mint pl. azt,hogy a pasi nem tud a gyerekei nélkül létezni, hogy a feleség, még ha rossz is volt a házasság (?) rádöbben,hogy egyedül maradva a két gyerekkel nem könnyű se anyagilag, se új életet kezdve, se magányosan. A közös vagyon felosztása még akkor is probléma ha van min osztozkodni, akkor meg aztán főleg, ha az egy közös otthon, ahonnan a férjnek kell távozni.


Ezt a kapcsolatot meg kellett volna tartani a romantika, a lopott órák szintjén, ami egy idő után úgyis lecsengett volna.


Mindenki a saját hibájából tanul, mert OK, leírtad a Tiédet, de ettől még aki ilyen helyzetbe kerül nem fogja alapul venni mert úgy véli,hogy Vele majd mindez másképp" történik meg.

2019. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!