Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hölgy hirtelen megváltozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hölgy hirtelen megváltozott, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Először személyesen találkoztunk ahol észrevettem , hogy felfigyelt rám, bejelöltem Facebookon ahol elkezdtünk beszélgetni. Minden jól alakult akkor , találkoztunk utánna még 3x ahol kettesben voltunk. Minden nap küldtünk magunkról képeket , ő kiemelt pár képet, volt hogy csak úgy elküldte a képemet hogy ezen különösen jól nézek ki , rakjam ki facebookra stb. Az utolsó találkozás óta történhetett valami amit nem értek pedig utánna még pár napig küldött magáról képet, hirtelen megváltozott , elkezdett flegma lenni és már nem akar találkozni , sose írna magától pedig mindig ugyanúgy szeretem. Mi lehet ennek az oka? Talán túl kedves vagyok? pedig már fél éve beszélünk minden nap.Valaki tudna valamit tanácsolni? Járt már valaki hasonló cipőben? Amúgy Ő 18 én 19 éves vagyok.
2019. nov. 3. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ugyanúgyon van a hangsúly. A kapcsolat nem fejlődött, vagy nem olyan tempóban, ahogy elvárta a csaj, azaz túl lassan. Megunta és tovább állt. Tehátvagy nem voltál elég rámenős, és azért, és/vagy eleinte izgalmas oltál számára, de mikor egy kicsit jobban megismert ualmas voltál számára.
2019. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hova látod kiírva hogy tini kategória?
2019. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassú voltál. Képeket küldözgettek egymásnak, de semmi egyéb komoly lépés nem történt. Elkönyvelte,hogy te max haverkodni akarsz nem többet. Lehet ő többet akart,de így csalódott.
2019. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legutóbbi randin volt az első csók, utánna meg is jegyezte hogy ez volt az eddigi legjobb találkozás.
2019. nov. 3. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt a legutóbbi randitok, és miket csináltál azóta, illetve mi történt köztetek azót?
2019. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1,5 hete , beszélgettünk majd egy csókkal köszöntünk el egymástól utánna még 2-3 napig minden rendesen ment írta is hogy jól érezte magát ez volt az eddigi legjobb. Utánna rá pár napra kezdte ezt az egészet. De csak az idegesít, hogy egyik napról a másikra.
2019. nov. 3. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Adott neked egy esélyt, nem használtad ki. Ennyi történt. Majd máskor okosabb leszel.
2019. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Talán túl kedves vagyok?"


Szerintem nem az a baj, hogy túl kedves vagy, hanem az, hogy egy csókolózós randi után napokig lényegében továbbra is ugyanúgy csak írogattok egymásnak, mint az elmúlt félévben.


El tudom képzelni, hogy a történtek után várt volna további kezdeményezést arra nézve, hogy találkozzatok, valamifajta előrelépést az addigi írogatunk, képeket küldözgetünk állapothoz képest, főleg azután, hogy eleve hogy ő "figyelt fel rád" annak idején, küldte rendesen a jeleket, éreztette, hogy nyitott lenne többre, mint barátkozás, és utólag még is pozitív visszajelzést is adott arról, hogy jól érezte magát veled a randin.


Lehet, hogy a te személyiségedhez ez a lassú, megfontol léptekkel haladás illik, de akkor ne lepjen meg, ha egy határozottabb, tökösebb pasi lecsapja a kezedről a nőt, miközben te értetlenül állsz a helyzet előtt, még a "pedig mindig ugyanúgy szeretem" érzéssel.

2019. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!