Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem ír szépeket, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem ír szépeket, teljesen megváltozott. Mitől?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete vagyunk együtt, előtte nagyon sokat beszélgettünk, ismerkedtünk egymással. Akkor lehozta volna a csillagokat is, most viszont mikor vele vagyok teljesen más, alig néz rám, bár sok mindent megtesz értem, de nem olyan, és főleg nem érzem azt az érzést, hogy pl alig várjam hogy találkozzunk meg ehhez hasonlók. Ő sem kérdezgeti, hogy mikor láthat újra,stb.


Nem érzem romantikus kapcsolatnak, csak eseménydúsnak. Talán 1 vagy 2 olyan alkalom volt, mikor érzékinek, meghittnek, romantikusnak éltem meg. Viszont, mikor vele vagyok, biztonságban érzem magam.


Veletek volt hasonló az elején? Vagy ennek még ki kell forrnia?

Én 25 ő 30


Köszi előre is a válaszokat


2019. júl. 22. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hét után ilyen, akkor ez felejtős. De ha nagyon fontos számodra a biztonság, akkor maradj vele!
2019. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem változott meg, csak eddig bírta ezt mutatni. Ő nem romantikus alkat, de neked ez kellett, aztán megszerzett.
2019. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy 1hetes kapcsolat milyen biztonságot tud nyújtani. De igen volt ilyesmi, nem is lett jó vége..
2019. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy történt vele valami? Pl. kirúgták munkahelyéről? Kérdezzél rá, hogy mi a baj.
2019. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert bizos le feludtél vele
2019. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!