Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy megváltozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy megváltozott?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy nöbe!10éve vagyunk együtt,ö viszont rengetegszer elhagyott,megalázott engem!

De mindig visszajött idővel.

Évekig én tartottam el,nyaralni vittem stb.Arany élete volt.Mégis mindig lelépett.Viszont egy éve kicserélték.Keresett munkát,normálisan viselkedik.Szeretném hinni,hogy ez igy is marad!Szeretem,vele tervezem a jövőmet!

Vajon megváltozhatott tényleg?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2019. aug. 6. 21:28
 1/2 Izabella220 ***** válasza:
100%
Megváltozhatot. Nekem a férjem linkebb ember volt éveken át váltogatta a munkahelyeit. Ami sok konfliktushoz vezetet közöttünk, de nagyon vágyot gyerekre. Persze gyerekre várnia kellett 10évet mert idősebb nekem suli, majd munka. Egy feltételem volt gyerek mellett ezt abba kell hagynia. Azóta van egy gyerekünk komolyan áll a munkájához, plusszt is vállal, van akinek kell akár évek is h rájöjjenek hogy az életet komolyan kell venni.
2019. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izabella220 ***** válasza:
100%
Eggy esélyt megérdemel, persze utólag derül csak majd ki, hogy ez megérte e vagy sem.
2019. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!