Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatokban is csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatokban is csak a felszínesség van már ilyen viszonylatokban is?

Figyelt kérdés

A srácnak köztem és egy másik lány között kellett választania. Tudni kell,hogy van rajtam felesleg. A másik lányon nincs,ő csinos. Hivatalosan a srác a másik lánnyal van együtt,de velem éli a mindennapjait.(...) Értelmi vitákat,beszélgetéseket folytatunk,bulizni és kiállításokra járunk... És látom ahogy rám néz,hogy ez több, örül nekem. De mivel én nem vagyok csinos, ezért velem nem jelenhet meg mindenhol. Ezt mondta. Én érzem magam szarul az ő kijelentése után,hogy ennyire felszínes és korlátolt. Főleg azért, mert tudom hogy hozzám is vonzodik.


Ennyire a külsöségről szól a szerelem is?


L


2019. okt. 8. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor látott volna utoljára, amikor ezt mondta.

Ha akarsz tőle valamit, mutasd meg neki, milyen az élet nélküled, és hagyd teperni, hogy ő is tudja, mit akar igazán.

Ha nem teper meg majd jön olyan, aki nem azt nézi, kivel menőbb megjelenő valahol, hanem hogy kivel jobb az idejét tölteni.

Legyen önbecsülésed.

2019. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a büdös pitchába... de komolyan. Kell neked olyan pasi aki csak kirakatbábunak, biodíszletnek tekint maga mellett? Egy önző kis pötch a fickó. Ja az meg hab a tortán, hogy van barátnője, de közben mással "randizik", totálisan inkorrekt feléd is, a barátnője felé is. A pasinak esze ágában sincs választani, te vagy az X funkcióra való csaj, a barátnője meg Y funkcióra való. Legyen már önbecsülésed!
2019. okt. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Rajtam is van felesleg, 5kg-nal bőven több, de elég, ha nem dicsérget az illető, hogy csinosnak tart, màr ott hagyom.Nemhogy mèg megjegyzéseket tegyen...

Vágd ki!

2019. okt. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zsoltmester ***** válasza:
0%
Szóval van rajtad 5kg felesleg minimum,de ha nem dicsérget hogy csinos vagy akkor kidobod a pasit. Véletlenül se fogyjál le... Micsoda érzelmek kérem szépen micsoda valódi szerelem csak úgy dobáljuk kifele a másikat ugye? De azért elvárások azok vannak.😁
2019. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsoltmester ***** válasza:

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak.

Manapság az emberek színházasdit játszanak, nagyon nehezen vállalják fel az érzéseiket, ha egyáltalán vannak vagy felfogják őket. Nyilván mindenki szerepet játszik másképp viselkedik a munkahelyen mint otthon stb, de a magánéletben ezt nem lenne szabad. A kifelé élés a kirakat élet a nyerő. Ha tetszel is neki valamennyire, vagy szeret téged jobban mint a másikat akkor sem fogja felvállalni, mert kifelé jobban fest, ha egy jobb csajjal van. Én a női-férfi barátságban nem hiszek, olyan esetekben ha néha beszélnek és ebben kimerül ez a barátság el tudom képzelni, de egyébként nem. Azt is gondolom, hogy az ember az igazit mindig két három lányból illetve férfiból tudná összeállítani magának. Például lecserélne téged egy olyan testre akivel most jár de megtartaná azt amilyen vagy, a személyiségedet. Ahhoz érettnek kell lenni, hogy az ember a külsőség helyett a belső értékeket válassza. A külsőn könnyebben lehet változtatni,ha valóban igény van rá, személyiséget viszont nehéz cserélni nem is lehet.

2019. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te sem vállalnál fel mások előtt egy csúnya vagy alacsony pasit.
2019. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Pontosabban egy kapcsolat nem ilyen. Legyen önbecsülésed és dobd ki. Találsz olyan pasit, aki nem ilyen felszínes.
2019. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen rajta vagyok,hogy lefogyak. De jól nevelt srác lévén azt hittem,hogy felülkerekedett az ilyen dolgokon. ...
2019. okt. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!