Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogy viselnétek/kib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy viselnétek/kibírnátok, ha a párotok katonaként fél évre kimenne külföldre misszióba?

Figyelt kérdés

Tehát fél éven keresztül nem találkoztok a párotokkal, csak telon tudtok egymással beszélni, vagy messengeren, vagy videóhivásba.

Azért megy ki misszióba,hogy az ott kapott pénzből majd családi házat tudjon venni, ahol aztán majd együtt élhettek.


2019. okt. 7. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

Én borzasztó rosszul bírom a távolságot, nekem szükségem van rá, hogy minél többet találkozzunk, de ha jó alapokkal indulunk neki (pl ha most, így 6 év együttélés után menne el fél évre), akkor kibírnám és ha egy egészen kicsit el is távolodunk, amint hazajön, szerintem pár napon belül minden a régi lenne. 1-2 hetekre már voltunk külön, amikor a munkám miatt el kellett utaznom, azok ilyenek voltak, szörnyen utáltam és minden másodpercben azt vártam, hogy megint együtt lehessünk, de nyilván ennyitől még nem ment tönkre a kapcsolatunk.

Az inkább zavarna, hogy folyton aggódhatnék érte, és amikor mondjuk egyik este nem hív, mert a társaival mentek inni, akkor is teljes pánikban lennék, hogy valami baja esett és nem tudom elérni. Mindenképpen bátorítanám valami egyéb foglalkozás megismerésére, ami tetszik is neki, jól is fizet, és nem is kell hozzá fél évre potenciálisan veszélybe sodornia magát (távol tőlem). Szóval örülni semmiképpen sem örülnék a dolognak, de ha muszáj, akkor bizony kibírnám.

2019. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Páromnak a katonaság a nagy álma, mindig is katona szeretett volna lenni!

2019. okt. 7. 18:38
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Eleve össze se jönnék katonával. Mi megállapodtunk a férjemmel, hogy nem hagyjuk el egymást. Vagy együtt megyünk valahova, vagy sehogy. Mi nem bírnánk ki egymás nélkül. Szükségünk van a másik fizikai jelenlétére. Kamerán meg telefonon keresztül nem tudok odabújni hozzá, nem tudom megölelni, nem tudunk szexelni. Nekünk ezek fontosak.
2019. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%

Jujjj nagyon nehéz lenne nekem, pedig nem vagyok egy társfüggő, de már magát a tudatot nehéz lenne megemészteni, hogy fél év.

Nem is feltétlen a szex szempontjából, inkább a fizikai közelség, meg az aggodalom miatt.

Persze emiatt még nem hagynám el a párom, csak nehéz lenne megszokni a távollétet. Ilyenkor sajnos nincs más megoldás, ki kell bírni. Ha vannak barátaid, illetve szereted a munkád stb, úgy könnyebb.

Sok kitartást !

2019. okt. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!