Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A buszon szoktam látni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon szoktam látni egy helyes férfit. Hogy kezdjek el vele beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Reggel egy busszal megyünk, délután egy busszal jövünk. Remélem, szimpi vagyok neki, mert majdnem mindig odaáll, vagy ül, ahol én vagyok :) az úton sokszor lefelé néz, mintha nem merne rám nézni, vagy nem tudom, ez mit jelent :)

De mivel nem egy helyen szállunk le,fel, ezért így a buszon elég kínos elkezdeni beszélgetni, nem? Főleg, hogy ugye vannak mások is rajtunk kívül :))


2019. szept. 29. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hú, ha fordított lenne a szituáció, most megkapnád a drága felhasználótársaktól, hogy hagyd béként, mert "reggel még álmos, ki sem lát a fejéből, ideges, hogy be kell mennie"... Este meg "fáradt, kikészítette a munka, semmi kedve még idegenekkel ismerkedni, amikor amúgy is rengetegen megszólítják. A buszra nem társkeresési céllal szállok fel."
2019. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Sehogy! Ne zaklasd, mert lehet hogy a kedvenc zenéjét hallgatja, vagy éppen 17 ismerősével beszéli meg a nagy semmit szimultánba a messenger-en. Meg amúgy is, ultra gáz, ha egy idegen odalép egy idegenhez és ismerkedni akar vele. arra ott van a facebook, írd meg neki hogy "teccel he". Ennyi energiabefektetés bőven elég, megnézi a fotóid, majd ha érez magában szexuális vágyat, akkor úgy is jelzi hogy "oké, dughatunk".


Aztán abban is igazad van, a buszon még többen vannak, és az már egy embertelenül kegyetlen környezet. Én a te helyedben fel sem szállnék a buszra!

2019. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Rém kínos buszon beszélgetésbe elegyedni. Még senki sem csinálta, sőt, egyetlen egy pár sincs, aki így jött volna össze. Micsoda egy világ, hahh, az ember beszélgetne mással, főleg egy tomegkozlekedesi eszközön? Nonsense. 🙂

31F

2019. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb látod, ülj belülre, úgy hogy neki is tudj véletlenül helyt adni. Aki meg le akar ülni melléd mondd neki hogy foglalt. Ha látod felszállni és arra megy feléd akkor mondd neki hogy üljön le ide melléd. Ha nem ül mellette senki akkor te csináld ezt, vagy ha mégis van valaki akkor állj meg mellette. Egy kicsit csacsogj neki! Kamuzz, "Nem láttad a tárcámat?" vagy hasonlót. Kérdezd meg hova tart, mit dolgozik, ha esetleg zenét hallgat kocogtasd meg a vállát, és kérdezd meg mit hallgat. Mielőtt leszáll feltétlenül kérdezd meg a nevét, és mondd el neki a tiédet. Ha nincs párja bejelölheted és innen mehet a csevegés tovább.

Ha mogorva vagy rossz kedvű ne idegeskedj, mindenkinek lehetnek rossz napjai, ez ne tántorítson el.

Hajrá! :)

2019. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szokott zenét hallgatni, sem mobilozni útközben, és egyedül szokott utazni legtöbbször.

Mivel nem tudom a nevét, ezért nehezen jelölhetném be facebookon. És én is beléd tudnék kötni, hogy a fb nem társkereső :D


4-esnek köszönöm, nagyon aranyos vagy! Sajnos legtöbbször nincs ülőhely, vagy csak 1-2 :((

2019. szept. 29. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Melyik busz ez?
2019. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.-nek igaza van.


Pedig a busz jó vadászterület, főleg a sulis járatok.

2019. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy hanyas buszon ültök. Lehet, hogy zizinek fog tartani egy kicsit, de ha elmosolyodik, akkor már megérte :D
2019. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia,

Itt viszont elkezhetsz velem

2019. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát elég vegyes vélemények vannak, úgyhogy elbizonytalanodtam :D
2019. szept. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!