Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg meg lehet érezni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg lehet érezni ha megtaláltad az igazit? Hogyan?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

eppen akkor azt erzed, hogy az igazi, mert bele vagy zúgva. ugy erzed minden megvan benne ami neked kell. es meg a hulyesegei se idegesitenek annyira.


en nem tudom, van e "igazi". szerintem tobb van. azt erzem, hogy a baratommal nem ebben az eletben ismertuk meg egymast. nagyon sok "veletlen" megmagyarazhatatlan egybeeses volt amig osszejottunk es utana is.

2019. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Én onnan tudtam, hogy egyre jobban és jobban szeretettem. Nála nem volt olyan, hogy pár hétig/hónapig nagy láng, aztán zuhanás, hanem csak fokozódott az érzés...
2019. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez főleg a régi kólásüvegeknél volt jellemző, ott tapintással meg lehetett mondani.
2019. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Ezt a legtöbb ember nem 1x, hanem többször is érzi az életben, hogy ő az igazi....aztán eltelnek évek...hirtelen vége...b**asszki mégsem ő volt...


aztán jön egy új, egy új szerelem és minden nagyon tökély, de minden minden tökéletes....na akkor ő az igazi...

2019. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
mindent visz... amit addig szerelemnek hittél semmivé válik.. és fokozódik az érzés.. a szex pedig maga a tökély..
2019. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kínában nehezebb dolgod lenne megérezni az igazit, az biztos
2019. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
1* volt ilyen: totál érződött, hogy nagyon megvan a közös hangsúly, és a környezetünk is levette a témát. Lopott pillantások, szembenézés a másikkal, hiány esetén keresése az illetőnek. Ilyenek.
2019. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudhatod biztosan hogy ő az, ha már együtt is éltek. Úgy hogy talalkozgattok, csokolóztok, szexeltek nem derül ki minden. Lakva ismeri meg az ember egymást. Na és persze nem 2 perc alatt.
2019. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!