Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megtaláltad a férjedben/felesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad a férjedben/feleségedben az igazit?

Figyelt kérdés
Ha nem, keresgélsz közben vagy beletörődsz?

2015. szept. 11. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. De nem keresgéltem közben, hanem szépen lezártam, és UTÁNA keresgéltem.
2015. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, igen. Szerencsém volt.
2015. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megtaláltuk, különben nem lenne a férjem és én sem a felesége.
2015. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én bízom benne, hogy igen. 5 év után még nehéz biztosat mondani, ezt az idő eldönti, de egyelőre mindketten úgy érezzük, hogy igen, abszolút. Máskülönben nem is lennénk egy pár, nemhogy férj és feleség.... :)
2015. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam és ahányszor csak beszélgetünk erről, a férjem is ezt mondja, hogy megtalálta bennem az igazit.
2015. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az IGAZI nem létezik.

Popper Péter szavaival értek egyet:

"Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált."


Ha ilyen értelemben nézem, akkor igen...megtaláltam. 30/nő

2015. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, különben hozzá sem mentem volna. Mindkettőnknek első szerelem. A férjemnek nem is volt korábban kapcsolata. Picit fiatalabb is nálam. Igazi testi-lelki társak vagyunk:-) Szerencsés vagyok, fiatalon sikerült rátalálnom viszonylag, 24 évesen. Több ismerősöm 30 vagy afelett van már és nem megy nekik.
2015. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az Igazi letezik.

Csak a Vele valo talalkozas nem eppen az a lanyregeny, ahogy elkepzeltuk :)

2015. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen 25 éve élek vele.45f
2015. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Popper nagyon jót mondott
2015. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!