Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy rossz kapcsolatban lennél épp, és úgy éreznéd, hogy valaki másban megtaláltad az igazit?

Figyelt kérdés

Túl vagyok sok rossz próbálkozáson, a mostani kapcsolatomon is régóta érzem, hogy nem ez lesz az igazi.

Viszont megtörtént, amit már nem is reméltem, valaki másban megtaláltam a nagy őt (tudom, hülyén hangzik...).

Megvan a vonzalom, ijesztően hasonlóan látjuk a világot és a lényeges dolgokat, sok mindenben különbözünk is (ízlés, érdeklődést stb.) de egyikünket sem zavarja a másik különbözősége, nyitottak vagyunk egymásra, illetve biztatjuk a másikat, hogy élje meg akár egyedül is, amit meg akar. Bármiről el tudunk beszélgetni, a csend sem kényelmetlen, olyan érzés, mintha két őasszoló puzzle darab egymáshoz csatlakozna. Nem érdekel, hogy kik voltak a múltjában, nem vagyok rá féltékeny, nem akarom birtokolni egyszerűen tudom, hogy Ő az, és csak élvezem.

Mindenben támogat, arra biztatok, hogy legyek az, aki akarok, még ha úgy is érzem, hogy ez szembemegy a velem kapcsolatos elvárásokkal. Ő nem vár el semmit.

Tudom, hogy ugyanezt érzi velem kapcsolatban, ezen gondolkozni sem kell, annyira egyértelmű, amikor együtt vagyunk.

Úgy döntöttem, hogy a jelenlegi kapcsolatomat felszámolom. Ti is ezt tennétek?


2019. jan. 26. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:
29/F
2019. jan. 26. 18:02
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
benne maradnek a rosszkapcsolatban mint a legtobb ember
2019. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Felnőtt kategóriába tartozol te$$$
2019. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben szerintem egyértelmű mi a teendő.

Az őszinteség a legfontosabb.

2019. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem az igazi a dolog, és én is ismerek valakit, aki sokkal jobban tűzbe hoz. Szerintem a másik emberkétől függetlenül is le kell zárnod a múltadat, ha úgy érzed, betelt a pohár.
2019. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Végiggondolnám, hogy tényleg a másik e az igazi, vagy csak a rossz kapcsolatból nézve most mindenki igazinak tűnik, és ha meggondolatlanul belevagsz, akkor ugyanitt fogsz tartani 1-2 év múlva.



Előbb inkább lezárnám a rossz kapcsolatot, adnék időt magamnak, és csak akkor vágnék új kapcsolatba, ha már készen állok.

2019. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én gondolkodás nélkül,ha ezt érezném,amit leírtál.
2019. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a mostani kapcsolatomon is régóta érzem, hogy nem ez lesz az igazi."


Akkor miért nem szakítottál már rögtön akkor, amikor erre rájöttél?

2019. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakítanék és belevágnék az újba. Lehet, hogy tévednék, de ez az egy életem van. Ugyanakkor arra is csak egy életem van, hogy a jelenlegi partnert ne veszítsem el. Mindegy, én lépnék.
2019. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez bonyulult hiàba vàgja rà mindenki hogy nem. Ha pl volt màr 3 kapcsolatod, ahol az elején mindig ilyen szupernek, hozzàd valónak tűnt maximàlisan a másik, akkor érdemes àtgondolni, hogy ő a 4. Tényleg tuti olyan amilyennek hiszed? Mennyi ideje jàrtok a pàroddal? Mert pl.több idő utàn kopik a kapcsolat kezdeti fénye, de a màsikat nem ismered úgy még. Mindenben tàmogat. Most mindent lehet mondani, de vajon ha lenyomtok együtt is 3 évet akkor is fog és nem csak szavakkal. Nem mondom maradj benne abban amiben vagy, de az új is csalóka lehet
2019. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!