Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak sokan együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak sokan együtt olyanokkal, akikkel nem is szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés

Vagy ez lenne a szerelem? Az az igazi?

Oké, nem látok bele a kapcsolatokba, de azért van az a szint, amikor messziről lejön, hogy nem szeretik egymást úgy igazán. És most nem a 20 éves házasokra gondolok, akiknél már átalakult az idővel valami. Hanem a mai fiatalokra. Amikor csak úgy együtt vannak, mert miért ne. Legalább van kivel szxelni, meg játszani a szerelmest a közösségi oldalakon.. Ez az "úgy sincs más, ő legalább szeret és nem fog csalódást okozni. "Ez lenne a normális? Néha úgy érzem én látom túl rosszul a dolgokat, de abban biztos vagyok, hogy én nem alkuszom meg. Nem a tökéletesre várok, tudom hogy nincs tökéletes. Inkább arra az igazi szerelem érzésre, ami két ember között van. Az igazi szenvedély, kötődés mindenféle magamutogatás kényszere nélkül.

Biztos lesz, aki belém köt a magas elvárásaim miatt, de remélem azért lesz olyan is, aki érti mire gondolok.

Tényleg ez a normális manapság?



2019. szept. 16. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés.

Egyszer voltam életemben szerelmes. Viszont azon kívül még volt pár kapcsolatom. Egy kivételével, mind pár évig tartott. Nem volt szerelem. De volt szeretet,kötődés. Benne tudtam volna maradni, hűséges típus is vagyok. Ha működtek volna. Nem éreztem őket sosem megalkuvásnak, mivel magát az embert szerettem, csak éppen nem volt ott az a nagy szenvedély, a köd, a "pillangó a gyomorban".

Az utolsó kapcsolatomban pont ez tette be a kaput, érezte, hogy nem vagyok szerelmes. Ki is adta az utam.:D

Jól tette egyébként, de akkor fogalmaztam meg magamban, hogy pedig valószínűnek tartom, hogy én nem a nagy szerelmi kapcsolatban alapítok majd családot.

Persze nem tudhatom ezt előre, de nagyon nehezen leszek szerelmes.

Meg amúgy is azt mondják,az elmúlik.

Nem tudom.

A nagy szerelmemmel a mai napig van köztünk valami, ami mással sosem volt meg.

2019. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Manapság eléggé érzelmi nullák a fiatalok. Semmi EQ-juk nincsen, egyáltalán nem értik a körülöttük lévő történéseket.


Tehát mindenki akar valamit, de pont ezért senki nem kap semmit.


Én mondanám, hogy miért utasítottam el a szerelmet, és miért fontls számomra a tudatosság. Csak ugye a kérdés maga pedig azért jött létre, mert látod, hogy a tudatosság teljesen hiányzi a fiatalok párkapcsolati döntéseiből.


Sérült emberek, mindenki sérült már... kicsit sok nekünk a technológia, elhidegülés, sok az inger. És ehhez még nem alaklmazkodott az oktatás pl. Arra a szintre jutottunk, hogy a társas kapcsolatok pszichológiáját, kommunikációt lassan bizony oktatni kell, mert a gyerekek ezeket már nem sajátítják el mahuktólbaz iskolában a szocializáció során.

2019. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*maguktól az
2019. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!