Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én érzem, vagy egyre rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem, vagy egyre rosszabb a helyzet? F

Figyelt kérdés
Dacára a netnek,az ott lévő közösségi odalaknak egyre nehezebb ismerkedni,valamint egyre dúrvabb átverések vannak....

2019. szept. 3. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ezt Te érzed így, biztos rossz tapasztalataid vannak.A neten/közösségi oldalakon ismerkedést sokan kizárják, kivéve ha nem társkereső, hiszen annak pontosan az a célja.

Ha ilyen módon rossz a tapasztalatod ismerkedj élőben, ismerős által, baráti körön keresztül, vagy olyan közegben ahol megfordulsz, legyen az akár (még) suli, munkahely, konditerem, koncert stb.

Sokan kizárják a munkahelyen történő ismerkedést, de nincs azzal baj ha kívülre viszitek a magánéletet.

2019. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
És a helyesírás színvonala is zuhan ☹️
2019. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Én soha nem ismerkednék itt neten. Ha valakit a való életbe megismerek tegyük fel 1x találkozunk és bejelöl az más de az, hogy sose látott emberekkel ismerkedjek neten majd úgy találkozzak velük....az ilyen emberek akik erre vetemednek nagyon el lehetnek keseredve.


Én azt gondolom, hogy akivel találkoznom kell azzal fogok a valóságba és nem kell a net, hogy itt keressem az álmaim férfiát mert nem itt fogom megismerni. Nem is értem azokat az embereket akik neten akarnak ismerkedni.

2019. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A netes ismerkedés alatt a kérdező szerintem társkeresőt is ért.
2019. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A netes társkereső nekem soha nem jött be.Ott tényleg sok a komolytalan.Ha ismerkedni akarsz ne ott próbálkozz.
2019. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez így van. Legalább régen vmi magadhoz hasonló fotót lehetett felrakni. Most minden van : kamu fotó letöltés, filter, csücsörítés ....
2019. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Ja, és a nők javareszt megkeseredett szinglik, vagy kövér rondák , plusz búza férfiak

A pasik meg lúzer, magányos, szexet akaró de eköteleződni képtelen / vagy házas egyének.

2019. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen rengeteg táncos rendezvény volt...klubbdélutánok,szalonna sütés,zsíros kenyér party'...stb.


Most a fiataloknak,gyerekeimnek sehol nincs alkalma ismerkedni,az egyetemen is alig van rendezvény.

2019. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a szerencsés aki a középiskolai vagy egyetemi évek alatt megtalálja a párját. Akinél ez kimarad, vagy véget ér a kapcsolata és tovább ismerkedne,már nehezebb helyzetben van.

Hiába,hogy a házasságkötés, gyerekvállalás kitolódik, a tartós kapcsolatok nagyrésze most is huszonéves korban kialakul.Ezt követően már nagyon sok értelmes, jól kinéző, normális értékrendű nő/pasi foglalt.

2019. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Neten csak azok ismerkednek akik élőben nem tudnak vagy defektesek
2019. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!