Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok ti milyen kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti milyen kinézetű pasira gerjedtek be?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 17:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%

Én elcseszett vagyok, de az ideálom egy tök átlagos ember. És mindig is az volt, mikor nem ismertem a mostani páromat, akkor is.


Enyhén izmos, kicsit macisabb alkat, nálam kicsivel magasabb, preferáltan világosabb hajszín és szemszín, de ez annyira nem mérvadó. Nem csípem a borostát és az arcszőrzetet, sem a hosszú hajat vagy a kopaszságot. A fogai legyenek szépek és a tartása. És legyen nagyjából az én korosztályom.


Ezen belül kb mindenki tetszik.:D

2019. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
39%

10-es! Az volt a kérdés, hogy a csajok milyen pasira gerjednek be?

Most miért ne írhatnák a lányok, amit akarnak?!

Tedd fel te is nőkre vonatkozóan a kérdést, aztán lehet szabadjára engedni...

2019. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
25%

#12 leírhatják, le is írták és tanulságos is volt. A valóság a valódi igényekről.


Egyetértek veled, hogy ugyanez lenne, ha arról írnék ki kérdést, hogy "Férfiak, ti milyen nőkre gerjedtek be?"

Modellek és instacsajszis képek repkednének.


De attól az még nem érvényteleníti amit írtam, pusztán annyit jelent, jogy a felszínesség nem valamelyik nem sajátsága, hanem ugyanúgy igaz a férfiak és nők nagy részére. Természetesen egyik válaszoló sem felszínes.

2019. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%
egy valami megmaradt, a nok még most is tobb évtized utan is Brad Pitt hasonmast keresnek.
2019. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
A szeme a lényeg, kell hogy ott legyen az a valami a tekintetében. Egyébként inkább a vékonyabb testalkatot és a kedves arcot preferálom. Fura, de nekem ezek jönnek be.
2019. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
24%
#15 a szem a lélek tükre. Nyominak tűnhet, de ezt bókot mindig többre tartottam, mint a vállast.
2019. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%

Nekem pl az olyan férfiak tetszenek mint Keanu Reeves a Mátrixból :) világos bőr, barna szem, sötét haj, vékony nem túl izmos testalkat.

Ehhez képest szőke hosszú hajú, zöld szemű, világos bőrű, izmos testalkatú férjem van. :)

31/N

2019. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
30%
Uuuuu nekem a széles, izmos vállon és az izmos karokon kívül kb semmi más nem annyira lényeges, ami a külső tulajdonságot illeti. Belsővel kapcsolatban már több az elvárás:)
2019. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
38%
De menjetek be egy plázába, és nézzétek meg a 25-40 közötti nőknek milyen párjuk, férjük van. Garantálom, hogy 10 ből 9 nek nem sportos szépfiúja van, hanem lepukkant kinézetű, kopasz v zsíros hajú, mackós, slampos esetleg szemüveges mérnök vagy programozó. Múltkor haverommal pont ezt néztük, és valami 46 pasiból (30 asokat néztünk) aki kézen fogva ment be plázába a párjával, abból kb 35 alig súrulta arcilag és testalkatilag az átlagot is. Nem a kinézet számít, a kisugárzás, intelligencia, egzisztencia, beszédje, stb.
2019. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


Leginkább a mediterránokra, latinokra, vagy 1-2 szabályosabb arcú arabra gerjedek, 165 cm és 180 cm közt pont jó a magasság, annál több nem kell.

2019. szept. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!