Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell ahhoz, hogy nőként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy nőként a romantikus férfiakat vonzzam?

Figyelt kérdés
Mostanában esik le, hogy a romantikus jelző férfiakon nem is negatív, mert lehet valamely nők nem szeretnek romantikázni, szerintem mégis teljesen pozitív, sőt elengedhetetlen a boldog párkapcsolathoz számomra, hogy a pasi romantikus legyen. Látom más nő kap virágot, felköszöntik még névnapon, V napon, évfordulón is, kap bonbont, akár plüsst, csókolóznak, mennek romantikus programokra, illetve a nem romantikus programot is romantikussá varázsolják egymás számára. Nekem ez annyira tetszik, én annyira igényelném. És pontosan tudom, hogy rengeteg romantikus férfi vesz körül a világban, mégis én eddig csak olyanokat fogtam ki, akik vagy kicsit sem romantikus, sőt romantika ellenesek, vagy kábéra romantikusak voltak, de nem annyira, mint szeretném. Egy igazi romantikus pasi mellett minden egyes napba szinte csempésződik valami apró, romantikus gesztus, hetente-havonta pedig valami különlegesebb romantikus dolgot él át szívük hölgye. Bennem erre óriási igény van, és méltó partnere tudnék lenni egy romantikus férfinak. Miért nem fogok ki mégsem soha egyet sem?
2019. aug. 25. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ugye tudod, hogy ezen pároknál a nő is pontosan ugyanezt teszi (szóval nem egyoldalúan "az a férfi dolga")? A kérdésed bizonyos részeit olvasva úgy tűnik igen, de összességében, már nem biztos.


Először gondold át kikkel jöttél össze eddig. Akik egészen biztosan nem romantikus alkatok:


Mr.Fux jellegű kopaszok, tuningautókkal és egymillió évre elegendő szteroiddal.


Mr.Pénz jellegű kapzsi üzletemberek akik mindent pénzben mérnek.


Az ilyen svájcisapkás "jóú munkácsemberek" akiket a kocsma-trafik-lottózó szentháromság egyikében látni.

2019. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Randizz randizz randizz. Semmi szex, csak randii! Egy idő után úgyis kiderül hogy milyen a másik fél.. Ha egyből nyilna a lábad, akkor azt nem becsülik a pasik. Van jó pár barátnőm akikre elég ha rámosoly egy srác és már rakják is szét a lábukat, és nem értik utána miért nem becsülik meg őket..
2019. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

"Mostanában esik le, hogy a romantikus jelző férfiakon nem is negatív..." Először főzhetnél nekem egy kávét ahelyett, amit most szétfujattál velem, aztán csak annyi, hogy gyomláld ki magadból a tököscsaj attitűdöt, ha van, értékelj minden figyelmességet és kedvességet, ha örülsz neki (ezt állítod), ne titkold, hogy örülsz neki. Ösztönzésként pedig két féle módszerhez folyamodhatsz, az egyik a direkt, a másik az indirekt. A direkt amikor gyakorlatilag ugyan azt csinálod, mint ő, azaz bókolsz/visszabókolsz. Az indirekt pedig, hogy kidomborítod a neki benned tetsző tulajdonságaid, gyakorlod a viselkedésed általa preferált mintáit, ezzel lehetőséget teremtve újabb bókokra.

A nemek harcát meg felejtsd el.

33/f

2019. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Ja, és a játszmákat is felejtsd el.

33/f

2019. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Vonzod a romantikus férfiakat is, csak ők nem vonzanak téged.
2019. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!