Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lepapucsozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lepapucsozni a kedves, romantikus férfiakat?

Figyelt kérdés
Azt megértem, hogyha valakit zavar a túlzott kedvesség. De attól még nem kell a másikat papucsnak, meg szánalmasnak nevezni. Meg lehet neki mondani normálisan is, hogy nem szükséges egyfolytában kedveskedni.
2015. szept. 23. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert bunkók a nők. Mondom ezt nőként. Ne foglalkozz az ilyenekkel.
2015. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ok nélkül nem papucsozok le senkit, csak aki az. Nem a kedves, romantikus beállítottság tesz valakit papuccsá.
2015. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: Mitől tartasz valakit annak?
2015. szept. 23. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sem a kedvesség és a romantika jelenti a papucsságot. A férjem is kedves hozzám és van egy romantikusabb oldala is, ennek ellenére az álnokság sem mondhatná rá, hogy papucs. A kettő nem fedi egymást.

Egy papucs nem feltétlenül romantikus, csak gyáva, nincs saját akarata, véleménye, vagy nem meri vállalni, a nő háta mögé bújik, nem mer közös döntéseket hozni, mindent a másikra bíz, mindenben alárendeli magát.

2015. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
az, h vki kedvességért papucsoz vkit, az az ő személyiségéről is elárul vmit. Ppucs nem kedvességtől v romantikától lesz vki
2015. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennem soha nem válltoztatak ki rossz érzést vagy hogy lenének olyan embert aki alapból kedves.
2015. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Papucs: önállótlan, döntésképtelen, anyuci pici fia
2015. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imadom a papucs pasikat. Csak veluk kezdenek, ha most nem lenne parkapcsolatom egy csodas pasival. N
2015. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a kedves, romantikus pasi a papucs, hanem akinek minden kérdésre az a válasza, hogy ahogy neked jó drágám, ahogy te szeretnéd szívem. Volt papucs pasim és még az elején úgy ahogy élveztem a dolgot, de amikor nem lehetett egy jót beszélgetni vele, sőt.. vitatkozni se.. hát mit ne mondjak fárasztó, hogy döntsek mindenről én. Én társat keresek egy kapcsolatban akivel közösen hozunk döntéseket és nem csak az van, amit én akarok, gondolok. (pl olyan egyszerű dolgokban akár, hogy mit nézzünk a moziban, este a tv-ben... )
2015. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!