Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon szuper romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majomka69 kérdése:

Egy nagyon szuper romantikus lányvisszaszerzési tippet kaphatnék?

Figyelt kérdés
egyik barátom vissza szeretné hódítani a baratnőjét.. Változni akar érte, mert sokszor bunkó volt vele.. Valami filme illő romantikus tettet tudna valaki? ami persze meg is valósítható :)
2015. júl. 21. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyítani kéne, nem egy egyszeri nagy romantikus csinnadratta, mert az semmit sem jelent.

20/L

2015. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ablaka alatt Brian Adams nótákat kell játszani.
2015. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Joker megszerzi az atombombát és a hozzátartozó kódokat. Felrobbantja. Mind meghaltok. HÁHÁHÁHÁ.
2015. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első jól mondja

21L

2015. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én tudom hogy bizonyítani kell... nem is egyszer akart békülni vele..épp ezért szeretne megváltozni sok mindenben és egy ilyen hu de nagy romantikus gesztus közben megmutatni az uj énjét:)
2015. júl. 21. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

"pp ezért szeretne megváltozni sok mindenben és egy ilyen hu de nagy romantikus gesztus közben megmutatni az uj énjét"


Most akkor megváltozott már vagy csak szeretne? Mert ez egy rohadt kemény meló.. nem ajánlatos látható eredmények nélkül előadni a nagyműsort.

Egyébként ez az egész függ a lánytól is. Nincs univerzális megoldás :D Könnyen kellemetlen helyzetbe lehet hozni egy ilyennel a lányt.

Haverodnak javaslom, hogy csak akkor próbálkozzon újra, ha tényleg változtatott sok dolgon és nem csak fellángolásának friss erejét akarja demonstrálni a csajnak.

Ami még módfelett fontos: Ne csak a lányért változzon, hanem legfőképpen magáért.. Tartós eredményt csak ez hozhat.

Minden szavam tapasztalatból írom. Szóval nem kötelező, de ajánlatos elgondolkozni rajtuk :D


23/F

2015. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ezeket én is mondtam neki..csak most annyira kiakar tervelni valamit, hogy már sajnálom és segíteni akarok neki ebben mert amugy nagyon jo páros voltak..:S

és becsülöm benne azt h még mindig nem adja fel:D ezért is segítenék neki..mivel lány vagyok én nagyon örülnék neki ha egy fiú ennyit küzdene értem..szerintem ritka az ilyen..

2015. júl. 21. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ültesd le a barátodat a 6os válaszolóval beszélgetni, ő tényleg tudna erről mesélni
2015. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!