Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre több a konfliktus és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a konfliktus és úgy érzem sok mindent magában tart és nem mond el. Talán már vége?

Figyelt kérdés
Sok éve már hogy barátnőmmel együtt vagyunk (nem élünk együtt) de mindennap együtt vagyunk igazából. Úgy érzem titkolózik és ha bármiről számom kérem kiakad és balhé van belőle. Nagyon szeretem de már kihűltnek érzem ezt az egészet..... fáj nagyon és kezdek már bele hülyülni. Érdemes ezt még húzni vagy már ideje lenne elengednem? Úgy érzem én már minden tőlem telhetőt megtettem. Érdemes lenne valamilyen képpen ráébreszteni hogy rossz amit csinál? Ne keressem vagy hogyan?
2019. aug. 12. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi rosszat csinál?
2019. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van neki egy barátnője aki nem mellesleg az én húgom és eléggé furán beszél neki is a kapcsolatunkról
2019. aug. 12. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Miket mondd a húgodnak?Ha a tesód visszamondja ezeket,akkor azért az sem véletlen.A barátnők nem mondják vissza,de Te valszeg okkal tudsz ezekről.Lehet,mert hùgod is furânak gondolja.
2019. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ennyi ideje együtt vagytok, akkor miért nem éltek együtt?

Ezek így félinformációk, fogalmam sincs miket mondhat, de ha pl én járnék együtt egy pasival x éve és eszébe se jutna, hogy esetleg továbblépjünk, akár összeköltözés szintjén, hanem továbbra is mamahotel, akkor azért elgondolkoznék elég komolyan, hogy mennyire van értelme folytatni a kapcsolatot, valóban fontos vagyok-e neki...

2019. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!