Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom rengeteg ilyen kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom rengeteg ilyen kérdés van azért még is felteszem. Tanácsokat kérhetnék?

Figyelt kérdés
13 hónap után szakitott velem. Ő jelentette az életett számomra minden nap beszélgetünk, sokat terveztünk. De az utobbi időbe minden aproságon összevesztünk és azt mondta kiszeretett belőlem. Nem tudom mit tehetnék hogy vissza szeresen belém.
2019. júl. 27. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Semmit.

Vagy játssz meg egy öngyilkosságot, nekem annó bevált, bár utána meg én menekültem el 😀

2019. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem kell tenned, ez is az élet része. tanulsz belőle, bölcsebb leszel.
2019. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor se akarom elfogadni hogy egyről a kettőre ki lehet valakit írni az életedből.


Elsőnek- az se érdekelné perpill szerintem.

2019. júl. 27. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted elengeded. Nem szerelem, hanem önzés a részedről hogy nem akarod hagyni, hogy boldog legyen. Veled nem volt az.
2019. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Ez az élet iskolája. Vond le a következtetés, hogy szerinted hol mit rontották el. Ha találsz ilyet, akkor legközelebb küszöböld ki azokat a hibákat.
2019. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele őszinte. Próbáld kicsit kívülről látni magatok és utána kérj bocsánatot, ha van miért. Ha csak rossz passzban voltatok, akkor talán...

De ha nem kellesz neki, te is jobban jársz, ha nincs veled... és néha akkor is, ha nem vagy olyannal, aki már egyszer lelépett egy nehézségnél.

2019. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok megváltozni, hibáim beláttam hiába írja mindenki lépjek tul de valahogy nem megy..., bocsánatott mindenkép fogok kérni tőle és gondoltam megpróbálom a régi szép emlékeinket feleleveníteni szépen lassan.
2019. júl. 27. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha ő nem akarja, akkor a fejedre is állhatsz. Fogadd el.

Hány évesek vagytok? Gondolom, marha fiatalok. Lesz másik.

2019. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!