Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen újra szűznek számíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen újra szűznek számítok és nem érzem, hogy lenne kiút. Nem szokványos tanácsokat kérhetnék?

Figyelt kérdés
7 éve szakítottam a barátnőmmel. Az egész kapcsolat, meg a vége megviselt kissé. Akkor még nagyon örültem a szabadságnak, hogy nincs féltékenykedés állandóan, nincs elszámoltatás az időmmel stb. Kb 1-1,5 év után kezdtem újra foglalkozni a lányokkal. Volt 2 lekoptatás, ami annyira nem viselt meg. Alkoholos befolyásoltság alatti viselkedésem miatt volt amúgy, nem a külsőm miatt. Nem fogok feleslegesen szerénykedni, tényleg egész jóképű vagyok és izmos. Aztán jött kb 3-4 év, amikor anyagi mélyponton voltam és az utolsó gondolatom volt, hogy lányokkal foglalkozzam. Az elmúlt 1-2 évben kezdett el foglalkoztatni, hogy ez már nem egészséges, meg nagyon-nagyon-nagyon szeretnék családot. Tavaly nyáron volt egy alkalom amikor sajnos felöntöttem a garatra, de még nem voltam szörnyű részeg. De annyira igen, hogy egy 30 perce megismert lánnyal smároljak. Elég furcsa volt, mert annyira elszoktam tőle, de jó volt mind a kettőnknek. A hülyesége miatt nem lett folytatása, akármennyire is szerette volna ő. Majd ősszel életemben először szerelmes lettem. Látszólag ment minden ahogy kell és én fejjel mentem a falnak. A probléma egyik része az volt, hogy a lány másvalaki iránt érzett valamit, meg kicsit hülyített, de ez tudom, hogy önmagában nem lett volna elég. Én részeg voltam és nem akartam semmit vele akkor és ott, de ő megcsókolt. Éreztem, hogy mind a kettőnknek rossz volt és nem is lett folytatása a dolognak. Ez az eset viszont már kimondhatatlanul megviselt. Én nagyon hamar úgy voltam, hogy ezzel a lánnyal akarom leélni az életem. Viszont persze nagyon részeg voltam, neki se kellett volna próbálkozni, mert nyilván alig érzek én is valamit fizikailag, meg kiérződött rajta, hogy érzelmileg nem sokat táplál irántam, de biztos, hogy velem is baj volt köszönhetően a kiesett időnek. Így meg a jövőben nem látom értelmét a dolognak, ha már a csóknál elvérezhet a dolog az "újra nőtt szüzességemnek" köszönhetően. Amúgy nem vagyok annyira nyuszi és mindig is könnyen tudtam beszélgetni lányokkal. Az elmúlt időszakban könnyen ismerkedek és telefonszámot is könnyen szerzek. De részben, mert nem igazán vagyok túl a másikon és részben azért, mert már félek megtenni az első intim lépést, nem hívok fel senkit

2018. jan. 18. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 13 éves gyerekként viselkedsz, nincs tököd az egészhez. Erre csak egy megoldás van: növessz.

Most jöhet, hogy bunkózok, meg ez nem segitség de hidd el, 100%-ban csak is ez segitene neked, és jóindulatból fogalmaztam igy -még kiméletesen-.

2018. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig volt, csak most kasztráltak, ahogy írtam is. Sosem gondoltam, hogy nekem egyszer ez probléma lesz. De számomra nem csak ebből áll, hogy valakinek van e töke. Valószínűnek tartom, hogy sok más helyzetben meg neked nem lenne tököd velem ellentétben. De nem sértődtem meg. Azért is fogalmaztam öniróniával
2018. jan. 18. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ne igyál. Ha józanon nem tudsz csajozni, részegen se fog menni.
2018. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első tanács részemről is, hogy ne igyál, mert úgynéz ki, akkor nem tudod uralni a helyzetet. :)


Lehet kéne 1-2 egyéjszakás, hogy egy kicsit visszalendüljön a szexuális életed? Csak, hogy újra belerázódj. Ha helyes srác vagy, nem lesz probléma egy lányt felszedned


29/N

2018. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt hozzád hasonló pasihoz szerencsém. Ki tudja tán te voltál az. Első pillantásra jóképű, aztán ahogy jobban megismertem, már nem is volt vonzó. Szerintem szokj le az alkoholról és ne feledd aki mer, az nyer.
2018. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is rögtön az alkohol szúr szemet.

Ne ismerkedj ittasan.

Az más ha olyan helyzetbe kerülsz egy lánnyal mondjuk felmegy a lakásodra ott megisztok egy egy pohár bort beszélgetés közben.Még jó is lehet lazulásképp az első szex előtt.

2018. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Abban konkrét helyzetben nem azért ittam. Úgy voltam, hogy azon az este nem lesz és nem is akarok semmit, mert akkor jöttem rá, hogy valami nincs rendben a lány részéről. Nem gondoltam volna, hogy megpróbál bármit is. Bár utólag visszagondolva egyértelmű volt. De attól függetlenül tényleg nem jó dolog, hogy ha iszom. Mert úgy vagyok vele, hogy ennyi még nem árthat, de aztán elvesztem a kontrollt. De általánosságban tényleg nem iszom sokat.
2018. jan. 18. 14:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom amúgy, hogy én voltam e. Ha szeptemberben történt, akkor lehet
2018. jan. 18. 14:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túlmutat az itteniek képességein.

Valami olyan brutál korlátba ütköztél, ami miatt benne ragadtál egy mókuskerékbe, örökre.

Valahogyan ezt fel kellene oldani!

Pszichológushoz menj el, kórházakban van ingyenes lehetőség. Ennyit szerintem megér



Mindenképp ajánlom, hogy keress önismereti könyvet a témában, talán még torrenten is fent van. Sokat tud segíteni egy ilyen is

2018. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eloszor egy menj elvonora, amig nem vagy tul az alkoholizmuson, nem erdemes massal foglalkozni.
2018. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!