Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem teljesen becsavarodtam és tönkrement az érzelmi életem.

Figyelt kérdés

3 éve már, hogy elkezdett érdeklődni felőlem egy férfi, akit csak látásból ismertem. Akkor ő 31 volt, én 27.

1,5 évig voltunk együtt és én nagyon szerelmes voltam... ő viszont az exét szerette és párhuzamosan tartott egy ideig mindkettőnket, mindkettőnknek hazudott. Neki azt, hogy velem már rég szakított, nekem azt, hogy nem is tartja vele a kapcsolatot. Viszont az exének feltűnt, hogy nem akar vele minden estét együtt tölteni, mint mielőtt szakítottak együtt laktak), ezért gyanút fogott és írt nekem egy üzenetet.

Amikor lebukott, 10 hónapja voltunk együtt. Bennem ez hatalmas törést okozott, mert nagyon szerettem.

Ő az exét letiltotta és könyörgött, hogy fogadjam vissza. Visszafogadtam mert szerettem, meg nagyon akartam, hogy működjön.

Fél évvel később ugyanaz lett a vége - ő visszavágyik az exéhez. A csaj viszont közben új párra lelt és tök jól elvannak azóta is.

Azóta hol vissza akar kapni, hol tökre les.zar... Kétszer is próbáltam átlépni rajta, nem sikerült.

Tiszta idegi roncs vagyok tőle, úgy érzem érzelmileg megcsonkított. Előtte egy vidám, mosolygós nő voltam, aki odaadó volt, átmentem egy féltékeny, mindig paranoiás, érzelmein uralkodni nem tudó roncshalmazba. Úgy érzem lassan már diliházba való vagyok. Senkit sem szerettem sose annyira, mint őt, és teljesen lelakva érzem magam.


Annyira el vagyok keseredve, nem tudom mit csináljak. Valaki segítsen rajtam... :(


31n


2019. máj. 5. 13:33
1 2
 1/12 Izabella220 ***** válasza:
100%
Gondolj abba bele,hogy meg mennyi szép évek álhatnak előtted,de ha nem zárod ki ezt a manipulátort az életedből,akkor elvesztegetés csupan az életed.Mire ezt belátod addigra már csak egy megkeseredett ember leszel.Nem más segítsége kell,csupán saját döntésed elég ahhoz h rendbe hozhasd az életed.
2019. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne maradj vele.
2019. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki végleg az életedből, csak úgy jöhetsz helyre lelkileg!
2019. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem szeret téged, csak jó ha néha kéznél vagy neki, ha egyedül érezné magát, ráadésul megcsalt és hazudott is, nem értem hogy vagy képes szóba állni még vele ezek után. Itt már tényleg csak az segít, ha tiltod mindenhol, hogy véletenül se tudja felkavarni az érzéseidet, ne tudjon próbálkozni újra.
2019. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint egyértelmű a megoldás. Egyszer s mindenkorra tűntesd el az életedből! Hazudott, megalázott, kihasznált és ez nem fog változni. Egy önző alak, aki csak azzal foglalkozik, hogy neki mi a jó. Most, hogy az exéhez már nem tud visszamenni nyilván jó lennél neki. Ugyanakkor így is elhanyagol. Szerinted van ennek értelme? Visszafogadod és mindig azon jár majd az eszed, hogy ha nem jelentkezik akkor éppen kivel van és hol?

Talán nyitnod kellene a világ felé és új ismerettséget keresni, találni egy olyan férfi személyében, akinek CSAK te kellesz. És aki mellett újra a régi, mosolygós lány tudsz lenni.

47+Ffi

2019. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem így én is valaha. Aztán rájöttem,hogy aki képes ennyi fájdalmat okozni, azzal szóba állni sem érdemes. Legalábbis jó időre biztosan ki kéne zárnod az életedből, mert így tényleg bekettyózol...
2019. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudom sablonos, de kicsit be is vagyok parázva. Legjobb barátnőmnek most született a kislánya, mindenhol boldog családokat látok, 31 évesen amire lesz kapcsolatom, kitudja mennyi leszek :/


Kicsit magányos vagyok, mert a barátaimnak is megvan a maguk problémái, kevés a kapacitás az enyémre, nem beszélve arról, hogy már annyit panaszkodtam, hogy már nekem kellemetlen.

Pedig nem vagyok csúnya nő, sőt, sokan dícsérnek, adok magamra, magas vagyok, nagyon sportos, kék szem, vörös haj, de belül egy zombi

2019. máj. 5. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Zombival még sosem ismerkedtem... 😁

Kár, hogy nem vagyok fiatalabb 😕

2019. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Sok zene, sport, baratok, uj hobby. A kocsogot meg tiltsd le. Tekintsd kozellensegnek.


43F

2019. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha meg kell tanulni nemet mondani. Ezzel, amit most csinálsz, csak magadnak okozol kárt.

Te nem érzed, hogy csak szórakozik veled? Hasonló dolgon keresztül mentem, de én az első ilyen húzása után meghúztam a határt. Határozottan el kell utasítani és tíltani mindenhonnan, másképpen lelki roncs leszel.

2019. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!