Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miutan szakitott a pasitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miutan szakitott a pasitok, visszatert utana, bocsánatot kérve?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezt szeretnéd?

32/f

2019. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szó szerint az összes. Van aki a mai napig, évekkel később is bepróbálkozik néha. Akár az aktuális barátnője mellől is. Mindenki szeretne értékes, különleges barátnőt, de valahogy amikor szembesülnek azzal, hogy ezért tenni is kell minden nap akkor már nem is olyan szimpatikus. De mikor rájön, hogy ez bizony nem olyasmi, amit minden sarkon találni akkor könyörögné vissza magát. Szerencsére már találtam olyat, aki képes dolgozni is a kapcsolatért, szóval nem foglalkozom velük.
2019. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

# 2

Jaj milyen önérzetes, naiv kislány.

2019. febr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Voltak ilyen exeim, akik később jöttek rá, hogy hülyék voltak. De őszintén , ki francnak kellettek volna újra ezek után? Nekem nem.
2019. febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt aki igen, volt aki nem.

Volt aki tényleg békülni akart, volt aki szexelni.

Egy esetben adtam második esélyt, akkor meg is tanultam, hogy nagy hiba. Megbántam. Kidobtam.

2019. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy exem van, elé 4,5 évig voltunk együtt.
2019. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elküldtem véletlenül hamarabb. -.-

Egy exem van, vele 4,5 évig voltunk együtt. Ő szakított, aztán természetesen újra össze akart jönni. Nekem ilyen ingatag pasi nem kell.

2019. febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha, előadta hogy ő meggondolta magát és mégis folytatni szeretné a kapcsolatot meg mondott mindenféle szépet. Gondoltam próbáljuk meg hátha. Egy pár nap múlva újból szakítottunk, mert én már nem tudtam megbízni benne, meg kiderült, hogy erőfeszítést azárt nem tenne a kapcsolatért, úgy gondolta hogy majd én melváltozok :D
2019. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!