Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérjek tőle bocsánatot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek tőle bocsánatot, vagy nem hibáztam?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy kb két hete szakítottunk a barátommal. De azóta minden nap beszéltünk. Elköltözött pénteken, és utána írt nekem üzenetet, hogy én voltam neki a legfontosabb a világon, mennyire hiányozni fog neki minden. Amikor éjjel hazaértem a lakásba, ott volt egy csoki az ágyamra rakva, ő hagyta ott. Kérdeztem tőle, miért hagytad ott? hát gondolta örülnék neki...

Másnap, (aug20.) reggeltől arra gondoltam, hogy tavaly kettesben néztük a tűzijátékot és mennyire jó volt. Ezért már reggel kérdezgettem tőle, hogy mit csinál este, de nem nagyon mondott semmit, csak hogy megy a haverjához füvet nyírni, aztán sütögetnek, isznak. Kb. hatkor megkérdeztem tőle, hogy nem akarja-e velem nézni a tűzijátékot. Nem tudom miért kérdeztem, csak úgy... hiányzott és vele akartam lenni. Egész nap írogattunk egymásnak és mondta, hogy egész héten szívesebben lett volna inkább velem, mint hogy a fiúkkal kocsmázzon, meg igyon. Hát ezért is kérdeztem meg tőle...

Erre a válasz, hogy ő most fáradt, meg már nem tud bejönni pestre (kb 20 perc alatt bent van vonattal). Meg amúgy is ott van a haverjánál, miért nem előbb szóltam. stb. Majd inkább másnap bejön hozzám, ha lehet.

Hát erre én olyan ideges lettem mint még soha... Nagyon elküldtem mindenhova, ahova csak lehet... Mondtam hogy milyen egy szerencsétlen, megérdemli a sorsát, mert csak a szája jár, az egész egy nagy nulla, amit irogatott nekem. Megbántottam pár dologgal. És most meg még nekem van bűntudatom... Jogos?


2016. aug. 22. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az " isznak" meg "kocsmázzon" szavakon akadt meg a szemem. Szerintem ne kérj bocsánatot, feltehetően jobban jársz ha nem kezditek újra...
2016. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?

Megbeszéltétek, hogy barátságban maradtok?

2016. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem is biztos hogy újra akarom kezdeni... Csak hiányzott, és vele akartam lenni. De akkor meg minek mondja, hogy fontos vagyok neki, ha nem tudott akkor eljönni?
2016. aug. 22. 08:46
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Jogosan van bűntudatod.


Nekem úgy jött le, hogy Te szakítottál vele, ennek ellenére nem tudod elengedni, sőt, nem engeded neki sem hogy feldolgozza/ tovább lépjen.


El kellene dönteni, mit szeretnél, mert úgy tűnik, te sem tudod.



Amennyiben ő szakított veled, felesleges erőltetni, ennyire tapadni, sajnos egy nőt ez elég (ne haragudj) szánalmassá teszi.

Nyilván nem fog 100%-osan ellökni, ameddig "ingyen numerának" megmaradhatnál neki.

2016. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, pontosan ezek miatt a dolgok miatt szakítottunk :D hogy ő mindig a haverjait, a kocsmázást és bulit választotta helyettem. Ezért mondtam neki, hogy úgy látom a haverok fontosabbak. De akkor meg ilyet ír nekem, hogy én voltam a világon a legfontosabb. De a tettek meg rohadtul nem erről beszélnek...
2016. aug. 22. 08:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy picit talán jogosnak érzem, h dühös lettél rá, de nem teljes mértékben!

Lényegében te szakítottal, eldöntötted, h nem akarsz vele lenni. Az, h ő utána írta a romantikus szövegeket, az másik dolog. Ez nem egyenlő azzal, h te akkor kapd őt le az akasztóról, amikor kedved támad, mert te éppen kitaláltad, h vele akarsz lenni. Írta, h a haverjánál van és előbb kellett volna szólni. Ő sem csinálhat sz-rt a szájából, h haverjával megbeszélnek valamit, majd csak úgy lelép mert az ex hívta. Ez szerintem érthető volt. Továbbá írta,h másnap bemegy hozzád. Szóval... azért, mert éppen akkor nem ugrott és futott hozzád, nem azt jelenti szerintem, h az érzések benne nem azok, amiket mondott neked! Neked is megérthetőbbnek kellene lenned! :)

2016. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor most keressem, és írjak neki hogy ne haragudjon?
2016. aug. 22. 09:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha tudod milyen és az ellentétben van azzal, amit mond, akkor mégis mit rágódsz rajta? :)


Nem működött vele, úgy érezted, jobb lesz nélküle.


- Akkor feleslegesen dühít, hogy szakítás után mit csinál :)

Szakítás után miért érdekel, hogy mit csinál? Miért akadsz ki azon, ha nem úgy reagál, ahogyan te szeretnéd? (- de ezt a viselkedését gondolom, az általad említett korábbi problémák miatt nem találhattad meglepőnek)



"Hát erre én olyan ideges lettem mint még soha... Nagyon elküldtem mindenhova, ahova csak lehet... Mondtam hogy milyen egy szerencsétlen, megérdemli a sorsát, mert csak a szája jár, az egész egy nagy nulla, amit irogatott nekem. Megbántottam pár dologgal. És most meg még nekem van bűntudatom... Jogos?"


Megvan az oka, miért szakítottál.

Viszont, szakítás után neked a fentihez nincs "jogod". Már nem tartozik neked felelősséggel, nem kell elszámolnia neked.


Ne foglalkozz vele, engedd el :)

2016. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne keresd :)
2016. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom hogy haragudjon rám :( vagy hogy úgy gondoljon rám, hogy én szemét vagyok :( nem megbántani akartam, csak nagyon rosszul esett az egész...
2016. aug. 22. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!