Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kérjek bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Egy csoportba járunk...Áprilisban kezdtünk el járni, 2 hétig tartott, de már előtte is jóban voltunk. De én szakítottam, a srác nagyon megsértődött, a beszélgetés közepén elment, azóta nem köszön (vagy csak néha), olykor haragosan néz és kerül. Én azt hittem, a nyáron elfelejti, hiszen semmi komoly nem volt köztünk, de úgy tűnik, nem...Mit tehetnék? Mondjam meg neki, hogy nem akartam megbántani? Mert tényleg nem akartam megbántani! Vagy csak ne szóljak hozzá? Tisztára bűntudatot kelt ezzel a viselkedéssel...Zavar nagyon.


21/L



2015. szept. 19. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérj bocsánatot a saját döntésedért.

Max ha megbántad a szakítás és újra össze szeretnél vele jönni.


22/F

2015. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan beszéltél vele, akkor nincs miért bocsánatot kérned. Gyerekesen viselkedik.
2015. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor még jártam gyülekezetbe, és azt mondtam neki, a vallás miatt nem akarok vele lenni, de ez igazából csak kifogás volt, mert én nem akartam vele lenni, csak nem tudtam, miért...nem szerettem. Azt bánom, amit mondtam, és nagyon sajnálom, hogy neki ez rosszul esett.


Már hónapok óta otthagytam a gyülit, nem vagyok vallásos, megváltoztam. De nem akarok vele összejönni...Igazából nem is szeretett, csak tetszettem neki. Ennek sok jele volt, nem ez a lényeg. Csak bánt, hogy nem szól hozzám. Nekem nem volt jó a kapcsolat vele, és csak azt szeretném, hogy ne érezze magát rosszul.


Vagy csak az a baja akkor, hogy nem vagyok vele? Zavarja, hogy szakítottam, bántja az önbecsülését? Mert ha így van, akkor igazából akármit mondok, semmi nem fog neki segíteni...de nem akarok összejönni vele.

2015. szept. 19. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz már semmit a sráctól, akkor miért zavar ennyire a viselkedése?


Ő így dolgozza fel a csalódást. Valószínűleg tudja, hogy a vallás csak kifogás volt.

2015. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Emberileg kedveltem, a barátom is volt egyben. És ha egy barátnak fáj valami, az nekem is fáj...
2015. szept. 19. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy bocsánatkérésben nincsen semmi, szóval hajrá! És légy vele őszinte végre :)
2015. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki, hogy megsértősött? Mindenképpen kérj bocsánatot: akkor látja hogy megbántad, meg te is megkönnyebülsz.
2016. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!