Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérjek tőle bocsánatot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek tőle bocsánatot, vagy nem hibáztam?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy kb két hete szakítottunk a barátommal. De azóta minden nap beszéltünk. Elköltözött pénteken, és utána írt nekem üzenetet, hogy én voltam neki a legfontosabb a világon, mennyire hiányozni fog neki minden. Amikor éjjel hazaértem a lakásba, ott volt egy csoki az ágyamra rakva, ő hagyta ott. Kérdeztem tőle, miért hagytad ott? hát gondolta örülnék neki...

Másnap, (aug20.) reggeltől arra gondoltam, hogy tavaly kettesben néztük a tűzijátékot és mennyire jó volt. Ezért már reggel kérdezgettem tőle, hogy mit csinál este, de nem nagyon mondott semmit, csak hogy megy a haverjához füvet nyírni, aztán sütögetnek, isznak. Kb. hatkor megkérdeztem tőle, hogy nem akarja-e velem nézni a tűzijátékot. Nem tudom miért kérdeztem, csak úgy... hiányzott és vele akartam lenni. Egész nap írogattunk egymásnak és mondta, hogy egész héten szívesebben lett volna inkább velem, mint hogy a fiúkkal kocsmázzon, meg igyon. Hát ezért is kérdeztem meg tőle...

Erre a válasz, hogy ő most fáradt, meg már nem tud bejönni pestre (kb 20 perc alatt bent van vonattal). Meg amúgy is ott van a haverjánál, miért nem előbb szóltam. stb. Majd inkább másnap bejön hozzám, ha lehet.

Hát erre én olyan ideges lettem mint még soha... Nagyon elküldtem mindenhova, ahova csak lehet... Mondtam hogy milyen egy szerencsétlen, megérdemli a sorsát, mert csak a szája jár, az egész egy nagy nulla, amit irogatott nekem. Megbántottam pár dologgal. És most meg még nekem van bűntudatom... Jogos?


2016. aug. 22. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottál vele, így elkerülhetetlenül sérül.


Én max annyit írnék neki, hogy nem akartam megbántani, további sok sikert az életben.

2016. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szergej55 ***** válasza:
El kellene dönteni, hogy akkor most szakítotok-e vagy sem, mert ez a kinn is vagyok, benn is vagyok játék szerintem nem sokra vezet.
2016. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus egoista p.csa módjára viselkedsz.

Szakítottál, de azt azért elvárnád, hogy ha csettintesz, akkor ő azonnal a farkát csóválva rohanjon hozzád, hogy te jobban érezd magad - hogy ő hogyan érez, az meg le van sz.arva. Gondolom az fel se merült benned, hogy neki vajon milyen érzés lenne találkozni veled nem sokkal a szakítás után.

És persze ha nem ugrik azonnal a csettintésedre, akkor meg még neked áll feljebb, és megy a hisztéria meg örjöngés, és a másik habzó szájú gusztustalan szidalmazása.

2016. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Elég könnyen mondod "bent van 20 perc alatt vonattal". Nos akkor elkell készülnie elkell mennie a vonatallomasra megvárni a menetrend szerinti vonatot, odaérni es még tömegkezlekedéssel elmenni hozzád így meg mar lehet hogy maris akár több mint 1 óra.

Miért nem szóltál neki korábban? Lehet a barátjávat se akarta csak úgy hirtelen faképnél hagyni ami jogos. Az nem úgy müködik hogy valakit te csak úgy ugráltatsz és még lehetősége sincs választásra hogy igent vagy nemet mondjon mert akkor már kifogsz bukni.

2 hete azakitottak semmi kötelezettsege nincs feléd, ha a barataod suttyó kocsmában ülő jussál szépen túl rajta, és ne nyavalyogj. Arra meg nem gondoltal direkt hallgatott és egyáltalán nem volt kedve tüzijatekra mennie aznap?

2016. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hibáztál, nem is kicsit.


Ha egyszer odáig jutottál, hogy szakítasz, akkor tartsd is magad hozzá. Az előző kérdéseidből is sütött, hogy tulajdonképpen ezt a szakítást inkább figyelemfelkeltésnek akartad használni, őt ezáltal változásra bírni, amolyan ultimátumként, ami nem elég, hogy egy gusztustalan játszmázós húzás, egy óriási szarvashiba is.


Jó okod volt szakítani, hiszen nem akarta magát igazán elkötelezni melletted, persze etetett szép szövegekkel, mondogatta, amit hallani akartál, de tenni nem tett semmit, így pedig egyértelmű a felállás. Beszélni, ígérni, tervezni bárki tud, sosem kell elhinni az olyan szavakat, amiket nem követik tettek, ezt már leírták előttem, és ez bizony örök igazság. Tettek nélkül ezek csak üres szavak..


Ne írogass neki, ne hívd át, ne szervezz közös programot - LÉNYEGTELEN, hogy hiányzik. Nyilván hiányzik, ez teljesen természetes folyamat.. DE! Szakítottál, szóval most szorítsd össze szépen a fogaid, amikor a hiányát érzed, de ne lépj semmit, ne keresd egyáltalán, hiszen azzal, amit most művelsz, csak feleslegesen megnehezíted mindkettőtöknek a továbblépést.


Értem én, hogy fáj az egódnak, hogy nem ugrik, nem teper, nem bizonyít (csak ilyen semmitmondó baromságokkal, hogy csokit hagy az ágyadon, ugyan már, ez nem kompenzál semmiért), de semmi jogod hibáztatni, amiért nem úgy cselekszik, mint amiben reménykedtél. Már alapból a reménykedésed teljesen értelmetlen volt, feleslegesen húzod ezt addig, amíg még csúnyább vége nem lesz.

2016. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!