Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mikor lett jobb nektek?
Szakításotok után,mennyi idő kellett amíg túl tettétek magatokat rajta?
Kérlek kort és nemet is írj,
s meddig tartott a kapcsolatotok?
Változó, volt aki után 3-4 hónappal éreztem hogy jobb (másfél évig tartott), valakinél meg már 2-3 hét után (ez 9 hónapig, nem volt nagy szerelem).
24/f
Egyes pszichologiai konyvek szerint ahany evet voltazok egyutt annyi honap kiheverni egy kapcsolatot.
Nekem az intenztasatol is fugott. Hiaba csak feleves kapcsolat, ha az viharos volt kellett majdnem fel ev a kiheveresehez.
Egyetem alatt gyorsabban ment a kiheverés, sok baratno vigasztalt, volt nagy tarsasagi elet es hat még nem kozos otthonbn eltunk, kozos gyerekkel:-). Felnottkent tovabb tartott kiheverni peladul a valasom vagy a szakitasom egy par eves kapcsolat es egyutteles utan. (Egy ev - fel ev).
38N
7 évig voltunk együtt, és most, fél év után érzem azt, hogy képes lennék kialakítani egy új kapcsolatot.
34/F
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!