Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Exed exnőével barátkoznál?
Figyelt kérdés
Én utánam sokkal jártak. Szóval nem vele csalt meg vagy ilyesmi. Jófej a csaj. Furi hallani tőle, hogy az exem mert az az én exem is. :D Neki friss a szakítás. Nekem párom van. :)
25/L
2018. ápr. 21. 21:20
1/6 A kérdező kommentje:
*exnőjével
2018. ápr. 21. 21:21
2/6 anonim válasza:
Az egyik legjobb barátnőm az exem volt barátnője. Még akkor barátkoztunk össze, mikor jártak. Ő közvetlen utánam jött, de nem zavart, ez már egy lezárt dolog volt akkor. Azért ismerkedtünk meg, mert az exemmel ugyanaz maradt a baráti társaság, így kénytelenek voltunk találkozni rendszeresen, aztán a lánnyal megkedveltük egymást. 5 évet voltak együtt.
3/6 anonim válasza:
Talán én vagyok a fura,de egyik exem magánéletébe sem folyok bele,barátkozni meg nem tudok sem exeikkel,sem jelenlegi nőikkel.
4/6 A legrosszindulatúbb válasza:
Én a második exbarátnőm volt barátjával ismerkedtem össze. Már akkor feltűnt, amikor még együtt voltak, hogy a sráccal baromi hamar megértettük egymást még félszavakból is. Később szakítottak (félig-meddig, ami csak utólag vált világossá, hogy nem teljesen), aztán összejöttem a lánnyal, a srác háttérbe szorult. Idővel kezdett szemet szúrni, hogy a páromnak valahogy mindenki szemét, mindenki aljas, mindenki csak kihasználja, megbántja őkelmét. Folyamatosan szidta az exbarátját, a srácot. Valahogy kezdtem beleunni, hogy minden szituban áldozatként állítja be magát, aztán utánajártam egy-két dolognak és miközben nekem állandóan mindenkit lefestett a párom, azoknak meg kétszínűen nyalizott a képükbe. Egyértelmű volt a célja, hogy teljesen ki akart volna sajátítani, s ezt a célt azzal akarta volna elérni, hogy mindenki ellen vadított volna. Nem jött össze neki. Az első 1-2 esetnél még bevédtem az exemet, mellette álltam, tekintettel arra, hogy végtére is csak a párom, kötelességemnek éreztem tűzben-vízben kitartani mellette. Aztán idővel kezdtek gyanúsak lenni a szálak. Úgy alakult, hogy a régi barátjával, a sráccal ismét összefutottunk és több napos hosszas beszélgetés-sörözgetés után világosodtam meg, hogy az exem a környezetében mindenkit átver, mindenkit bevadít, mindenkit megvezet, mindenkinek hazudozik. Egy szarkeverő féreg volt, egy paranoiás szociopata. Ennek már 6-7 éve, a sráccal azóta is az egyik legjobb spanok vagyunk, bármikor számíthatunk a másikra.
5/6 anonim válasza:
Velem nem rég történt az eset. Az eggyel előttem lévő nőjét felkerestem, mert mindkettőnket átvert. Én tisztázási szándékból kerestem meg, szerintem kebelbarátnők sose leszünk, de hasznos volt sok szempontból a beszélgetés és végre tudtunk egymásról egy képet alkotni közvetlenül és nem csak a pasi beszámolója alapján.
6/6 anonim válasza:
egyik legrégebbi barátnőmet így ismertem meg. 15 évesen jártam bő 1 évig a sráccal, ő szakított, ő volt az utódom, és a szakításuk után azért keresett fel, mert annyit mocskolt engem neki exem, hogy tudni akarta, tényleg olyan őrült vagyok e... meglepődött, hogy nem :) már 8 éve vagyunk barátnők.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!