Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van meg egy ilyen balek mint en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg egy ilyen balek mint en?

Figyelt kérdés
4eves kapcsolaton nem tudok tul lenni..mar 5honapja lassan hogy nem vagyunk egyutt ebben az 5honapban talalkoztunk parszor.Veglegesen,hogy a kapcsolatunk meg szunt december elejen beszeltunk utoljara meg en hulye instan meg nezgem a napjat,biztos lata,hogy meg neztem...ma nezegettem messenger kapcsolataim hat persze,hogy kozte volt...na jo mondom torlom nem erdekel..nem vagyk ra kivancsi,erre en hulye meg ez a f..telefon be lassult..es elkezdte hivni...kiaba nyomkodtam,hogy tegye le de nem tette le..es jelezte,hogy nem fogadott hivas tolem...ra 2percre irt egy ?et meg neztem ea toroltem ujra..most megint padlon vagyok..neki megint megnott gondolom az egoja hogy megint kerestem..en meg nem tudok tul lepni rajta egyalltalan..mar nem tudom mit csinaljak...ez szenvedes...mar nem birom..o persze le sem szar :) de nem akarok velr egyuttt lenni.tonkre tett kihasznalt..utolso honapokban o mar pasizott..tipikus gondolom nem kell reszleteznem..de en ezt mar nem birom..vele kelek vele fekszek..de borzalom..nem tudom mar mit csinaljak?! Semmi nem kot le lanyok ugy nem erdekelnek...soha nem leszek tul rajta...21F
2018. jan. 10. 16:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szegyél nyugtatót szerintem egy ideig. tényleg. kezd az enyhébbek felöl
2018. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!