Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van meg egy ilyen balek mint en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg egy ilyen balek mint en?

Figyelt kérdés
4eves kapcsolaton nem tudok tul lenni..mar 5honapja lassan hogy nem vagyunk egyutt ebben az 5honapban talalkoztunk parszor.Veglegesen,hogy a kapcsolatunk meg szunt december elejen beszeltunk utoljara meg en hulye instan meg nezgem a napjat,biztos lata,hogy meg neztem...ma nezegettem messenger kapcsolataim hat persze,hogy kozte volt...na jo mondom torlom nem erdekel..nem vagyk ra kivancsi,erre en hulye meg ez a f..telefon be lassult..es elkezdte hivni...kiaba nyomkodtam,hogy tegye le de nem tette le..es jelezte,hogy nem fogadott hivas tolem...ra 2percre irt egy ?et meg neztem ea toroltem ujra..most megint padlon vagyok..neki megint megnott gondolom az egoja hogy megint kerestem..en meg nem tudok tul lepni rajta egyalltalan..mar nem tudom mit csinaljak...ez szenvedes...mar nem birom..o persze le sem szar :) de nem akarok velr egyuttt lenni.tonkre tett kihasznalt..utolso honapokban o mar pasizott..tipikus gondolom nem kell reszleteznem..de en ezt mar nem birom..vele kelek vele fekszek..de borzalom..nem tudom mar mit csinaljak?! Semmi nem kot le lanyok ugy nem erdekelnek...soha nem leszek tul rajta...21F
2018. jan. 10. 16:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesiraser..szinte remegek...
2018. jan. 10. 16:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel akkor meg mi a faszt parázol,hogy mit gondol. Ha meg tényleg bunkó volt veled akkor meg mi a fenéért foglalkozol még gondolatban is vele? Nem értelek? 27/F
2018. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadnak időt, fiatal vagy, nem ez a világvége, pár hét, hónap, és vagy találsz mást, vagy elmúlik ez a fájdalom.
2018. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a haverokkal bulizni egy párszor és majd elfelejted! De tényleg mi a faszt foglalkozol azzal hogy mit gondol!
2018. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert meg legbelul szeretem..De igazatok van nem erdekel mit gondol koszonom a valaszokat!
2018. jan. 10. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat mar ne is haragudj, lehet kicsit nyers leszek, de en is 5 hónapja lassan hogy szakítottam, csak egy féléves kapcsolat volt es meg mindig nem vagyok tul rajta. Na es? Azert elég messzemenő ilyen kijelentést tenni, hogy soha nem leszel tul rajta, 5 hónap marhara nem a világ vege :D Es igen, ez az öt hónap lesz több is, de tul leszel rajta, csak időbe telik. En se folyton ezen kattogok, igaz nagyon hianyzik, de direkt kényszerítem magam ra, hogy ne gondoljak ra. Az meg hogy lányok nem erdekelnek, komolyan meg mindig azt mondom, nem muszaj egyik kapcsolatból a másikba ugrani, egyik lányról a másikra, ha nem érzed a késztetést akkor ne csajozz ennyi. En se erzem a késztetést a pasizasra, nem is pasizom. Napközben lefoglalom magam, neked is ezt ajanlom: olvasás, tv, suli, munka, takarítás, esetleg vásárlás, ezek mind jo figyelemeleterol. Aztán ott vannak meg a baratok, család. A szakítás utan az a lényeg, hogy lefoglald magad, ne öt nezegesd (bár sejtem, hogy irtam mar neked választ, ahol szinten leírtam ezt.). Mozdulj ki, ha meg otthon vagy akkor szorakoztasd magad. Néha menj el bulizni, vagy csak inni baratokkal, ne pedig ezen keseregj, mert sehova nem vezet. Szakitottatok, tudatositsd magadban, fogadd el es lépj tovabb.

Nem mondhatod hogy könnyen beszelek, mert nem, en is meg benne vagyok, de azzal, hogy nem nezegetem, lefoglalom magam es elvagyok azzal sokat könnyítek magamon. Mi értelme lenne ha mindennap sirnek miatt? Nem hozná vissza, úgyhogy erről ennyit. Pozitívan tekints a jövőbe, uj év van, uj esélyek, uj élmények :)

20/L

2018. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
JA es azt kifelejtettem, hogy gondolj mindig arra hogy előtte is volt élet, utana is lesz. Nekem mindig ezt mondjak, ha szomorú vagyok :) Kitartást kívánok, tul leszek rajta ne aggódj :)
2018. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
*leszel ( meg en is tul leszek :D )
2018. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sz.rd már le, ember...

Figyelj, az én exem még redvásabb fajta, már vagy fél éve nem kerestem, aztán visszakértem tőle pár ottmaradt cuccomat. Ezt követően visszahallottam, hogy a bige azt terjeszti a közös ismerőseink között, hogy én még odavagyok érte meg "mindenáron" beszélni akarok vele stb. Igazából ilyenkor csak arra tudok gondolni, hogy milyen piszok vacak élete lehet, ha hazugságokkal kell fényeznie a saját egóját.

Te is túl leszel a csajon, csak idő kérdése.

2018. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, te fa­sz. Ezen mindenki átesik, a te eseted pontosan annyira különleges, mint százmillió másik. Ne keríts ekkora feneket ennek, kezeld úgy, mint egy időszakot, amin át kell esni, tudd, hogy az érzelmeid ilyenkor hamisak és túlzóak, el fognak múlni. Ne ragadj meg a szenvelgésben, törekedj kifele belőle. Vonj le következtetéseket, mit csináltál jól, mit csináltál rosszul, mit csinálsz ezentúl másképp.
2018. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!