Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt, hazudott, megkárosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, hazudott, megkárosított anyagilag. Miért van ezek ellenére mégis bűntudatom?

Figyelt kérdés

Körvonalakban ezért lett vége a kapcsolatomnak. Elküldtem a közös lakásból, amit én bérlek.

Nem ez volt az első eset a fent említettekre, csak most végleg betelt a pohár. Miért érzek mégis hatalmas bűntudatot? Normális ez? Volt már így valaki?


2018. jan. 7. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom, még a kapcsolat közben manipulált, próbáld benned bűntudatot kelteni.


22/N

2018. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatot gyászolod - miközben elküldted és dühös voltál rá, azért vélhetően történt nagyon sok jó és emlékezetes dolog is veletek, amik azért be-bevillantak, és rájöttél, hogy mégiscsak nehéz őt elengedni, mert még megvan a kötődés. Szerintem ez a gyászmechanizmus része.
2018. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azzal zsarolt, nincs hova mennie es kiteszem az utcara. Ezert honapok ota huzodott mar, mert nem voltam kepes elkuldeni. Kozben regota nem vette ki a reszet a kozos anyagi kotelezettsegekbol sem, hiaba "ment el dolgozni", ebbol itthon nem lehetett latni semmit, mert mindig tartozasra es egyebekre koltotte. Allitolag.. Az igazat nem tudom, sosem mondta el. Regebben is voltak anyagiakkal kapcsolatos hazudozasok, de nem ilyen sulyosak.

Nem birtam mar...lelkileg, fizikailag kimerultem.

En vagyok a no, o a ferfi..

2018. jan. 7. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert annyira leértékeled magad, hogy ilyen embereknél kötsz ki és hozzájuk tartasz. Talán a lelked mélyén azt hiszed, hogy nem lehet ennél jobb, pedig igen.
2018. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Mert átmosta az agyad és könnyen befolyásolhatzó vagy, azért van bűntudatod.

Jól tetted, de nehogy visszafogadd, ha el kezd könyörögni és ígérgetni.

2018. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

hát, arra mindjárt rájöttem, te vagy a nő, ilyen gyökérséget általában a nők csinálnak, és naná, hogy a többi nő meg gratulál hozzá.

Büdös bunkók vagytok, ennyi.

Kommunikáció, anyuci, időben megbeszéled vele, és nincs ilyen probléma.

Nem sunnyogni kell utólag, és jajveszékelni.

2018. jan. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Te hülye vagy?


Nekem is volt ilyen zsaroló, manipulátor exem. Bennem is volt bűntudat, de aztán mindig arra gondoltam, amiket velem művelt, megnyugodott a lelkem, és tőlem fel is fordulhat. Nem kell sajnálkozni felette, minden ember a saját sorsáért felelős.

2018. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!