Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ki hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ki hogyan talált vissza a régi párjához? Mitől döbbentetek rá hogy mégis csak ő kell nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már fél éve hogy külön élünk a kislànyom apjával!

Viszont azt érzem hogy a gyereken kîvűl van más is ami össze köt minket!Probàltam minimálisra venni a kontaktot de aztán pár nap és újra beszélünk többet és nem csak a gyerek miatt!

Már meg szoktam ezt az új életet és kezdem élvezni:)hosszú távon persze nem így akarok élni!

Hol távolodunk hol túlságossan is közel vagyunk egymáshoz!

Ô hol azt mondta hogy szeretné hol meg azt hogy nem tudja...Én is dettó viszont ami van koztunk nem tudom mennyire normális viszony...

Tobb mint ami kellene hogy legyen!

Tudom azt ha most egyutt lennenk x idő múlva be ütne a gebasz!Viszont nem tudom hogy mondjuk 2év múlva mitől lenne az bennünk hogy igen ezt mi akarjuk!

Valahogy nem vonz a buli /új pasik ...persze nyitott szemmel járok:)de nem tudom el képzelni a jovőt!

Van olyan a környezetetekbe akinél szakítás után újra kezdés volt a vége?X év után mitől jön az hogy igen szeretnéd ezt te újra!?

Nyugodtabb a viszonyunk mint amikor egyutt voltunk!


2017. okt. 27. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:

2017. okt. 28. 07:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert mentetek szét?
2017. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sajnos nem külön èltünk hanem a szüleimnèl akik elviselhetetlenek nèha mèg nekem is!

Veszekedèsek ahogy itthon làttam anno èn is ûgy veszekedtem vele!Hirtelen haragû vagyok ès ö is://

Es azt mondta mèg akkor anno hogy szerinte ellaposodtunk!

Aztàn szètköltöztünk!Azôta egesz jôl el vagyunk nincs veszekedès sok mindenbe segît!De ide soha nem koltozne vissza azt tudom es èn sem akarom màr hogy itt legyunk!

A gyerek miatt ossze vagyunk kötve de îgy mègse èlhetünk èvekig:(

Viszont ö most el van mègha lelkileg nehèz is neki!

Totàlissan megörulne ha lenne valakim!Èn dettô!

Csak nem tudom hogy ez èvekig îgy megy vagy mjd jon valaki valamelyikünknek ès vègèrvènyessen le zàrjuk?!

Amîg èn komolyan gondoltam a csalàdalapîtàst ö ûgy èrzem nem nött fel ehhez!:/

Mert a pàrkapcsolat nem mindig napsütès:)

2017. nov. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!