Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek ha elhagyna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha elhagyna a párotok de még két hétig vele kellene éljetek mert nincs hová mennetek? Belehalok

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem de ő nála elmúlt. Övé a lakás, ad időt még találok albit viszont nagyon messze élek az otthonomtól nincs hová menjek de legfőképp nincs miből mert idáig közös volt a kassza és én nem raktam félre mert közös életet terveztünk? Elrontottam,de sajnos nem spóroltam ilyen esetre :(

Egy szobánk van egy ággyal, ez a legdurvább... Belehalok


2018. jan. 5. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyd már ez a szűz mária siralmat, nem halsz bele, különben már rég halott lennél.


Ami nem öl meg az megerősít.


Akkor valaki alszik matracon a földön.


Sz..r helyzet, de legalább van motivációd, hogy minél hamarabb keres albérletet, plusz munkát, hogy fent tudd tartani magad.

2018. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha közösen volt félretett pénzetek, akkor beszéld meg vele, hogy szeretnél abból kaucióra elegendő pénzt kérni és/vagy arányaiban a közös megtakarítás egy részét (ha mondjuk ő háromszor annyit keresett, mint te, akkor nyilván nem a pénz felét, szóval reálisan, érted).

Ez a legkorrektebb mindkettőtökkel szemben.


Ha nem volt közös megtakarítás sem... nos, az hatalmas lecke.


Egy ágyba ne feküdj vele. Matrac, padló, kanapé. És bújd a hirdetéseket folyamatosan.

2018. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sajnálom, szörnyű lehet :(

hogy én mit tennék? valószínűleg ugyanezt.

az utcára mégsem mehetsz. nézegess hirdetéseket, de ne hidd azt hogy 1-2 nap alatt találni fogsz. az albi rengeteg pénz, oda sajnos spórolni kell. miért pont 2 hét? ennyi időt adott? ennyi idő alatt nem tudsz összegyűjteni annyi pénzt.

2018. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is együtt éltem még exemmel két hétig. Nálunk ő ment, pénz volt, csak nehéz volt új helyet találni. Kínos volt az biztos és kellemetlen. Igyekeztünk normálisan kezelni, nem bosszantani egymást, kulturáltan elválni. Amint lett új albérlete, másnap költözött is, a bútorait pedig egy héttel később hétvégén két fordulóval elvitte, csak kellett kocsit szereznie. Segítettem neki pakolni, nem nehezítettem meg a dolgát, én pakoltam a cuccokat otthon, ő vitte tovább a kocsihoz. Tudom, hogy sokak szerint csak akkor van rendben egy szakítás, ha egy tapló gci módjára bánsz az exeddel, de ha emberségesen próbáljátok lezárni, fényévekkel könnyebb lesz.
2018. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Volt ilyenem, még bő fél évig laktunk együtt, szerződésünk volt a főbérlővel.

Nem haltam bele, esténként kiültem a nappaliba, feltekertem a hangerőt a zenén, csináltam egy finom teát, és úgy tettem, mintha nem létezne.

Aztán lejárt a szerződés, elköltöztem, lett új párom, aki már a vőlegényem, és nagyon boldog vagyok, a szerencsétlenkedésen az exemmel meg max röhögök, ha eszembe jut.

Dehogy halsz bele.

2018. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A közös megtakarításotokból vegyél el annyit, amiből el tudsz költözni! Ez mindkettőtöknek fontos, az exed meg fogja érteni.
2018. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben,csak mi albérletben laktunk és exem pár héttel a szakítás után már az új nőjét akarta a helyemre költöztetni. Amúgy 7 évig voltunk együtt :D ez rajtad nem segít,de vigasztaljon,hogy lehet szarabb is. Én azóta ezen már csak röhögök :D
2018. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy két hét kevés lesz, ennyi idő alatt albérletet se lehet találni.
2018. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ém ugyanilyen helyzetben vagyok,ráadásul külföldön.Hazautaznék,de mire megvan a repjegy kibékülünk.
2018. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sírd vissza magad
2018. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!