Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit nem kaphatott meg ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem kaphatott meg ez a lány, hogy hozzáment?

Figyelt kérdés
Adott egy 24 éves fiatal lány, aki nagyon szép, kedves, okos, ügyes, sportos, stb, és egy pasi, aki szintén ilyen, valamint egy 40 éves férfi. A csaj a 40éves férfihez megy inkább feleségül, aki szintén sportos, jól tartja magát, dehát azért mégis látszik, hogy mennyi. Érdekel, mi a véleményetek, miért megy inkább hozzá egy ilyen lány, egy ilyen emberhez, és miért nem a fiatalabbat választja, ha a fiatalabb is odaadó, stb?
2017. dec. 26. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

VIII.Edgar Vinegar

Te nem unod még, hogy állandóan uszítod az embereket? Szörnyen negatív a világképed.


A kérdésre ennyiből nem tudunk reális választ adni. Olyan nincs hogy két ember teljesen egyformán bánik a nővel csak a koruk más. Valamivel jobban megfogta az idősebb férfi, nem hiszem, hogy feltétlenül a pénzzel.

2017. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

#11


Ez nem uszítás, csupán rámutatok a társadalmi képmutatás s hazudozás mögött megbúvó szomorú és rideg valóságra. Ha egyszer te is rájössz erre, meg fogod érteni, miért nem tudok vidám lenni. Irígyellek benneteket amiért megy a bárgyú-naív reménykedés és töretlen vakhit olyan dolgokban, hogy a világot az úgynevezett "jó" irányítja, létezik a szerelem, szeretet, önzetlenség, szülői törődés, de a valóság sajnos nem ez. Mind elhitetjü magunkkal és tízkörömmel ragaszkdunk hozzá, mert könnyebb mint meglátni azt amilyen a világ valójában. Kívánom, hogy örökké meg tudj maradni ebben a bárgyú felfogásban, hogy a világon minden szép és jó, ér bármit is a "becsület", létezik "önzetlenség" meg ilyesmik.


Ha befalom az antidepresszánsokat én is visszatérek ebbe a világba, remélem nem fogok emlékezni arra, milyen is a világ valójában és én is el tudom hinni a társadalmi hazugságokat. Jelenleg nem megy.

2017. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

#11


Persze, én is szeretném azt hinni, hogy "hihi-haha, a szerelem nem ismer korlátokat jajdeszépdolog a nagy korkülönbség ellenére is itt a szerelem, hipijjjé huppilij hó" - csak az a baj, hogy ez nem a valóság. A legtöbb ilyen kapcsolat alapja az, amit sajnos írtam is, hogy kvázi a lány beleül a készbe, mert 40 körül már a legtöbben fel tudnak mutatni egy lakást. Ő meg inkább kihagyja ezt a folyamatot és jó lesz a kész is. Eljátsza a szerelmest, színészkedik pár orgazmust az ágyban és a hülye 40 éves el is hiszi, hogy ő a menő ember. A nő meg elviseli egy darabig, ha megkedveli végül akkor végig, igaz bőven benne van, hogy csalni fogja, vagy megpróbálja kiszedni alóla a házat vagy annak egy bizonyos tulajdonrészét. Tudom szomorú és szeretne mindenki vakon hinni a szebb történetben, de a valóság nem szép és nagyon nem úgy van, hogy mindenki jó, meg tisztességes. Sőt...

2017. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nem bárgyú, és nem naiv, akinek van valami kis pozitív világképe.


nem kell naivnak lenni, de amit te képviselsz, az sem a valóság.

vannak rossz dolgok a világban, de ne állítsuk már azt, hogy nincs szerete, szerelem, szülői törődés, igaz barátság, stb.

vannak, akiknek nem jut.

vannak, akiknek az átlagosnál több jut.

te aelőbbi lehetsz.

nekem pl. az átlagosnál kevesebb, de valamennyi jut.

én is szedtem antidepit.

én is meg akartam halni, a napirendem így nézett ki: pszichiáter-munka-pszichológus-otthon bőgés.

Nincs okom a boldogságra, de akkor sem állítom azt, hogy nincs a világon semmi szép és jó, mert ez NEM IGAZ!

Nez a te alternatív valóságod a tényleges valóság!

Az csak a te életed, a te igazad, a te véleményed!

Lásd így a világot, tulajdonképpen ez elhatározás kérdése.

De aki máshogy látja, az nem bárgyú. Csak képes ésszel élni. Ez sem megy mindenkinek.

2017. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
#13 A pasiknak meg természetesen nem számít a kor, mert a szerelmet minden felszínesség nélkül tudjátok megélni.... Éppen ezért nyáladzik 10ből 9 középkorú férfi a tinikort éppencsakhogy elhagyó nő után. Az igazi intellektuális szerelem miatt... Persze...
2017. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Norda, hogy a te környezetedben ilyenek vannak, az nem jelenti azt, hogy általánosítani kellene.

HA így lenne, akkor a 24-25 éves korosztály már házas lenne, gyerekkel.

Azért lássuk be, nem így van.

Bár most sok a házasságkötés, ez nagyon nagy részben a CSOK-nak köszönhető, meg a havi 5000 ft-nak. Igen, emiatt is összeházasodnak azok, akik 1-2 éve együtt vannak.

A 10 millió ingyen pénz meg nagy húzóerő, ezért bevállalják, de figyeld meg 10-20 év múlva, mennyi házasság fog romba dőlni! Amikor elfogy a pénz, már csak fizetni kéne a hitelt, és bömböl a 3 gyerek, de nem telik semmire. Na akkor lesz ebben az országban nagy válság. Akkor marad majd magára sok 3 gyerekes anyuka.


Igen, van olyan is, hogy megcsalják a párjukat.ú

De nehogy már azt mondjuk, hogy a fiatalok nem csalják meg a csajukat!

Elég a randiblogot olvasgatni. Huszonévesek nem képesek egy stabil párkapcsolatot létrehozni, mindkét nem kínlódik. Valami elromlott, ez a tech világ nem kedvez a stabilitásnak. Aki érzelmesebb és igazi társa vágyik, azt átverik, megcsalják. 20 évesen még sokkal inkább, mint később, amikor az ember inkább már kompromisszumokat köt, csak ne legyen egyedül.

Én komoly helyen dolgozom, egy multinál, nem 20 éves kislányok között. A kollégáim nagy része középkorú férfi. Tényleg van, aki csalja az asszonyt.

De mind házas. Szinte kivétel nélkül. Mondjuk 90 %-uk.

Az előző munkahelyem, a tevékenységből adódóan, főleg fiatalokat foglalkoztatott. De onnan, hogy kikerültek az iskolapadból. 18 évestől a harmincasokig. A harmincasok már próbáltak lelépni és komolyabb melót kerestek, én is 27 évesen jöttem el onnan. Na ott nem ez ment, hogy mindenki komoly és házasodni akar. Buli buli hátán, mindenki mindenkivel, de nincs ezzel baj. Egyszer vagy fiatal, élj, szórakozz.

Csak ne állítsuk be ezt az egészet fordítva, hogy a 20 évesek komolyak és felelősségteljesek, a 40 éves korosztály pedig habzsolja az életet és megbízhatatlan.

Kivételek mindig lesznek, de azért... érted.

2017. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#14


De ha sz**r az életed, mire fel vagy vidám? Önhipnózis? Gyógyszerek? (Remélem nem a vallás vagy ilyesmi)


Persze vannak jó dolgok is, csak a kettő közötti különbség nagyon nagy. Sz**r dolgok kb. felhőkarcoló méretet öltenek a jó dolgokoz képest amik talán egy telefonfülke méretét érik el a rosszhoz viszonyítva.


Hogyan tud bárki is boldog lenni úgy, hogy az élete sz**r, szegényen él, mindenki utálja, rondának született, lebénult vagy vak, stb.? Ezt mindig is tettetett vidámságnak éreztem, mert magukkal is próbálják elhitetni, hogy minden tök jó - aztán otthon mikor nem látja senki akkor sírnak (Family Guy-ból jó példa a kerekesszékes fazon).

2017. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem ertem a tortenetet. A lany ket vasat tartott a tuzbe vagy elobb szakitottak a fiatalabbal aztan osszejottek az idosebbel? Ez egy cselekmeny nelkuli tortenet, semmit nem lehet erre mondani.
2017. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez nem tortenet.
2017. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A szerelem nem egy egzakt, patikmérleggel kimérhető dolog. Valószínűleg annyi történt, hogy a 40es jobban tetszett neki, jobban vonzódott hozzá.

(persze, pénz is belejátszhatott, de nem minden nő ennyire számító)

2017. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!