Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszafog jönni hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafog jönni hozzám?

Figyelt kérdés
Nárcisztikus pasimmal 1 évig voltunk együtt, kisebb nagyobb szünetekkel, 4 hónapja szakítottunk, azóta csak összejárunk havonta 1, 2x a szex miatt. Van még esély, hogy visszajön hozzám komoly kapcsolatra? Már amennyire ez a nárciknál létezik. Tapasztalatok?

2017. dec. 26. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem
2017. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

HA nárcisztikus valóban, akkor szüksége lesz valakire, akin kiéleti magát, akin uralkodhat.

Úgy tűnik, meg is van az embere, hiszen máris függsz tőle és lealacsonyítod magad egy senkiházi miatt.

Nem érzed ezt megalázónak?

Büszke nőnek kellene lenned.

Tudom, hogy ez nehéz, én is könnyedén adok tanácsot, az én életem sem kirakatba való.

DE miért mész ele önként valamibe, ami fájdalmat okoz és megaláz?

Egyébként szerintem igen. Hiszen nem szakadtatok el egymástól teljesen.

Ha nincs neki más, akkor ez csak egy kis kihagyás, vagy még az sem, hiszen kapcsolatban vagytok.

De ne légy önként áldozat.

1-2 év múlva meg kiírod, hogy ez az ember kizsákmányolt érzelmileg, nincs életed, a gyerekkel zsarol, a családoddal megszakítottad a kapcsolatot miatta, az öngyilkosságon gondolkodsz, stb.

2017. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el, hogy azóta is összejársz vele. Semmit ne várj tőle. Nem fog visszamenni.
2017. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Esélytelen :(

Te ettől jobbat érdemelsz drága.


F30

2017. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Annyit javult a helyzet, hogy 3 hete nem fekszem már le vele. Amire napi szinten lekázott, fél napokra letiltott, majd újrapróbálkozott. Napi szinten. Egy hete vagyok nála letiltva, de ő írkált rám (??), azóta úgy érzem magam, mintha elvették volna a heroinom. Szerintem ez is szándékos, tudja, hogy ezzel provokál.
2017. dec. 26. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Így van bár tudnék rajtad segíteni, bárhogy is..

Akár egy ölelés beszélgetés vagy akármivel..

2017. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, pedofilok és olyanok akik itt keresik a párjukat nem érdekelnek xddd
2017. dec. 26. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyi selejt ember...
2017. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy ilyenért nem kár. Örülj, szabad vagy!
2017. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem meg összeillenek, a nárcisztikusok kifezejetten kedvelik a könnyen becsapható kevesebb intelligenciával rendelkező nőket, mint a kérdező.
2017. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!