Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt igy kell? A barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt igy kell? A barátnöm szakitott velem de messengeren. Enyi nincs az emberekbe már hogy a szemedbe mondja?

Figyelt kérdés
Az nap még engem csokolgatott este már elment egy másik csávoval.Ha nem irok rá rám se ir hogy most mi van.Akkor közölte velem hogy az utolso héten már nem szeretett.Ez 2 honapja volt.2 hét után már oda is költözött a gyerekhez aki most eltartja.Hát enyi már nem tudok bizni és szeretni.
2017. dec. 24. 06:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Velem meg úgy szakítottak, hogy egyszerűen eltűntek, egy sziát se írtak messengeren. Szerintem ez rosszabb. Facebookról tudtam meg, hogy egy másik nőért hagyott el.


Túl fogod tenni magad rajta idővel, és találsz majd normális társat.

2017. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most már tudom mire való a messenger.
2017. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne a másik fél verziója is. Valószínűleg van valami oka, hogy úgy szakított, ahogy. Ettől még persze nem helyes, amit az exed csinált. De gondold át, rászolgáltál-e erre a bánásmódra.
2017. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De mi oka volt szakítani? Csináltál valamit? Korotok??

Lehet még kibékültök..

2017. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mano40 válasza:
Az is gerinctelenség amikor egy 35 éves nő keres a bátyjának nőt,aki 50 feletti,mit sem sejtve a dolgokról,az úr elfelejtett szólni, hogy viszonya van féléve egy családos asszonnyal! Egyik napról a másikra derült ki minden ráadásul,még én lettem hibáztatva (ehhez külön pofa kellett)
2017. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!