Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt igy kell? A barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt igy kell? A barátnöm szakitott velem de messengeren. Enyi nincs az emberekbe már hogy a szemedbe mondja?

Figyelt kérdés
Az nap még engem csokolgatott este már elment egy másik csávoval.Ha nem irok rá rám se ir hogy most mi van.Akkor közölte velem hogy az utolso héten már nem szeretett.Ez 2 honapja volt.2 hét után már oda is költözött a gyerekhez aki most eltartja.Hát enyi már nem tudok bizni és szeretni.
2017. dec. 24. 06:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Hány éves vagy?

Sajnos manapság már így megy. A mai lányok többsége ezt csinálja.

31/N

2017. dec. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha ilyen kis buta pi..a, ne is bánd! Majd lesz más! Legközelebb, ha tudod, hogy milyen, próbáld meg nem beleélni magad. Sajnos mai világban, semmit sem lehet készpénznek venni.
2017. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én is állandóan ezt kapom a pasiktól (az ilyeneket nem nevezném férfinak). De én csakazértis ki szoktam erőszakolni egy utolsó személyes találkozást. Igenis mondja a szemembe, neki is legyen kellemetlen.
2017. dec. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ja, a legjobb, amikor egy hosszabb kapcsolatot próbálnak így lezárni. Ilyenkor szerintem méginkább kijárna annyi megtiszteltetés, hogy a szemedbe mondja.
2017. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
A nőkben már egyre kevésbé van ez. Nincs rá szükségük amíg szépek és fiatalok, de a könnyen jövő pénz az jól jön nekik. Bizony, ne fektess sokat a nőbe, csak a farkad. Mást csak hónapok múlva, mikor már eléggé kiismerted, és megéri.
2017. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát elég gyáva dolog így szakítani. De van egy pozitív oldala is, hogy nem látja, mennyire rosszul esik neked. Próbáld innen nézni, és felejtsd el ezt a macát.
2017. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem vigasztal, de van rosszabb is. Az én egyik exem pl. gyáva volt megmondani, hogy szakítani akar, ezért igazi gerinctelen módon elkezdte ezt a "addig cseszegetlek, míg te nem hagysz itt" játszmát. Egyszerre semmi nem volt neki jó, miért nem szedek fel tíz kiló izmot, miért nem kockás a hasam (vagyis menjen egyszerre a tömegnövelés és szálkásítás, zseniál), munkahelyemen miért kávézom a kolléganőimmel (míg ő esténként a fiú barátaival járt ide-oda), meg egyébként is, milyen gonosz vagyok, hogy vele akarok lenni, neki szabadságra van szüksége (heti pár együttlétről lett volna szó, nem szívtam volna el előle a levegőt).

Szóval ja, ha kifogsz egy jellemtelen embert, az ilyen következményekkel járhat. Szerencsére még ma is sok rendes csaj van, csak nehezebb megtalálni őket. Emberismeret és tapasztalat kell hozzá, de idővel az is lesz neked is.

2017. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kar erte, a csavo is megszivja majd.
2017. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is messengeren szakított a párom.

Elég gyerekes.

N

2017. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Csak halkan jegyzem, hogy te választottad ezt a nőt. Lehetett volna annyi eszed, hogy egy intelligens nőt keresel.
2017. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!