Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meggondolhatja magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doki1987 kérdése:

Meggondolhatja magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Idén szeptemberben ismerkedtem meg egy lánnyal aki nagyon bejött nekem. Egy helyen dolgozunk így nem volt nehéz. Nagyon kedves lány, és még néha tökösebb bármelyik pasinál. Neki van már gyereke de nekem ez sem gond. Annyit tudnotok kell én 30 vagyok, ő pedig 28. Sajnos nehezen tudtuk összehozni a cégen kívüli találkákat így 3- 4 alkalommal találkoztunk cégen kívül. Sajnos lehet elejében ő akart jobban közeledni felém, nem én felé. Lehet hogy ez zavarhatta. De egy hónapja egyre elutasító lett. Próbáltam vele találkozni, de mindig elutasított. Mire egy hosszasabb beszélgetés után azt mondta hogy kiábrándult belőlem. Sajnos én viszont teljesen beleszerettem. Nem éreztem így már nagyon régóta. Egy ideig még próbáltam keresni ezzel de csak ellököm magamtól úgy érzem. Így megmondtam neki hogy nem fogom szóba hozni amíg ő nem keres. Most viszont kb 2 hete egy 22 éves sráccal kezdett el találkozgatni. Ami kicsit meglepett. De így még rosszabb. Szóval értitek. Én nem.Ti mit tennétek a helyemben? Várjak rá? Mert ilyen lány nem jön másik és nem szalasztanám el a lehetőséget. Egyáltalán összejöhetünk még?


2017. dec. 19. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem tedd össze a két kezed hogy megszabadultál tőle.. Gondold ezt végig..



30f

2017. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt aki után nem gondolkodtam volna egy pillanatig se. Az a bajom hogy itt szerintem én rontottam el valamit, amire nem jövök rá. De az mondjuk elég rosszul esett hogy egy 22 évés srácnak egyből bedobja magát.
2017. dec. 19. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ez a nő egy áltatóművész egótuningból ismerkedik és hülyit pasikat a lazábbak elfogadják így és meg is digják az érzelmesebbek belezúgnak de a fordulóban már más keféli, miközben a nő halálosan szerelmes egy gyökérbe de nyilván a gyökeret is 66 milliószór átverte már csak a gyökérsége vonzó, ezért tér vissza hozzá néha meg a megszokásból-
2017. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem,mert lesz..rja a fejedet,de a te érdekedben jobb is így!
2017. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!