Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után aki szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után aki szakít meggondolhatja magát?

Figyelt kérdés
Egyáltalán eszébe jutnak a dolgok? Átértékelődnek?
2016. jún. 13. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyén és kapcsolatfüggő. Nincs általános recept, mivel emberek és nem gépek.
2016. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Előfordulhat, de többnyire nem szokott.
2016. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.


De nagy valószínűséggel nem, mert ha működött volna a kapcsolat, akkor nem is lett volna vége, nem is lett volna szakítás!


Igen, eszébe jutnak a dolgok, elgondolkodik, hogy mit hibázott, hogy tanuljon belőle, és lezárja a múltat, ennyi.

2016. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze. Testvérem is volt hogy szakított a barátjával, de utána tök szarul érezte magát mert nem konfliktus vagy ilyesmi miatt szakított vele hanem mert már ellaposodott a kapcsolat és nem érezte jól magát. Na és hát emiatt mondta a barátjának hogy próbálják meg újra hátha más lesz.
2016. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly szakított velem a barátom, kb 1 hónapot jártunk, de nem érezte jól magát. Nem működött. Aztán fél év után írt, hogy átértékelődött benne minden, megbánta, és hogy szeretné újra megpróbálni.


Nem jöttem vele újra össze, mert egyrészt én már túl voltam rajta, épp akkor pár napja jártam mostani barátommal, másrészt nem műkődött volna, nem illetünk össze.


Az aki szakít, az is elgondolkozik a dolgokon, és van aki meg is gondolja magát és megpróbálja újra összehozni a dolgot.

2016. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En mikor szakitottam exemmel komolyan gondoltam.Nem hirtelen felindulasbol tortent,hanem mar egy ideje ert bennem.Bar nem mondom,hogy olyan egyszeru volt tobb ev utan kimondani,hogy vege.Szerelem reszemrol mar nem is igazan volt,csak megszokas. Ezert is lehetett az,hogy utana nem ereztem rosszul magam,inkabb megkonnyebbulest.Hogy vegre mar,meg hamarabb kellett volna.
2016. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meggondolhatja magat, de ha egyszer valaki eljutott arra a pontra, hogy szakit akkor azt tobbszor at kell gondolni ki mit es miert tett....
2016. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!