Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom jóvá tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom jóvá tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőm a laptopomba megtalálta hogy fenvoltam egy chat szobán. Dühös lett elment azt mondta tobbet soha nem akar látni és vége mindenek közöttünk. Azt hiszi hogy megcsáltam és h pénz költöttem azokra a szobakra de ez nem igaz nem önszántambol mentem fel hanem feljött az oldal pusztán csak kíváncsiságból körbe néztem az oldalon de enyi. Nem akarom elveszíteni őt. Mit tudok tenni. Ha lehet használható válaszokat szeretnék. 22/F
2017. dec. 16. 12:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem erzem bunosnek magam szerintem ez nem megcsalas. Ha tenyleg lefekudtem volna a bizonyos novel akkor igen de igy nem. Persze h beszeretnem bizonyitani neki h szeretem de nem al szoba vele egyenlore.
2017. dec. 16. 13:53
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
Már csak az utolsó kommented alapján is búcsút intenék, mint ahogy fentebb írtam. Ilyen nővel nagy gondjaid lesznek még, ma vissza könyörgöd magad. Vissza fogad, attól még bizalma nem lesz meg.
2017. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hagyj pár napot, hogy lenyugodjon. Most semmiféle képen ne zaklasd. Nehéz, viszont úgy csak rontasz a helyzeten.

Pár nap múlva keresd fel.

2017. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

de bizony ez megcsalás, nagy büdös tévedésben vagy, ha azt gondolod, csak az a megcsalás, ha megkúrsz egy másik nőt.

olvass utána mit jelent az érzelmi megcsalás.

ha van barátnőd, és mellette titokban más nőkkel hetyegsz, akár online, ráadásul szexmunkásokkal, az MEGCSALÁS.

és ne sajnáltasd itt magad, és ne neked álljon még feljebb, és ne akard kidumálni magad, meg ártatlannak feltüntetni.

megcsaltad.

nem bízhat benned.

jobbat érdemel nálad.

hagyd őt békén.

2017. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Akárki írjon itt akármit,én is kidobnálak,mint azt a bizonyos macskát.Mással enyelegni,vagy erre kísérletet tenni a másik háta mögött is hazugság.
2017. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

14: "olvass utána mit jelent az érzelmi megcsalás." "ráadásul szexmunkásokkal"


Érzelmi megcsalás szexmunkásokkal. Nincs több kérdésem.

2017. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit írsz, a barátnődnek pszichológusra van szüksége, nem párkapcsolatra.
2017. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%

És oka is volt rá ember.


Legközelebb talán ha olyan párod lesz akivel szeretetitek egymást akkor nem szexchetelsz.


Ellenkező esetben még nem nőttél fel egy kapcsolathoz elég ha szexcsetelsz.


F30

2017. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Van esely ezt jovatenni? Vagy elvan veszve minden?
2017. dec. 16. 15:31
 20/22 anonim ***** válasza:

Annyit tudok mondani, hogy próbáld meg. Veszteni valód már nincs.

De soha többé ne csinálj ilyet!

A lány, ha szeret, oldódni fog. Nem mondom, hogy teljesen megbocsát, de ha szeret esély van rá.

2017. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!