Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom jóvá tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom jóvá tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőm a laptopomba megtalálta hogy fenvoltam egy chat szobán. Dühös lett elment azt mondta tobbet soha nem akar látni és vége mindenek közöttünk. Azt hiszi hogy megcsáltam és h pénz költöttem azokra a szobakra de ez nem igaz nem önszántambol mentem fel hanem feljött az oldal pusztán csak kíváncsiságból körbe néztem az oldalon de enyi. Nem akarom elveszíteni őt. Mit tudok tenni. Ha lehet használható válaszokat szeretnék. 22/F
2017. dec. 16. 12:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"nem önszántambol mentem fel hanem feljött az oldal"


a szociálpszichológia szerint a kudarcainkat, hibáinkat mindig külső körülményeknek tulajdonítjuk, és elhárítjuk magunktól a felelősséget.


itt az a probléma, hogy kamuzol, és nem vállalod a felelősséget.

ha még az oldal, hipp-hopp varázsütésre is bukkant fel (amit nem hiszek), akkor is van szabad akaratod, és dönthettél volna úgy, hogy bezárod.

de a bnőd arra utaló nyomokat talált, hogy használtad ezeket a csetszobákat.


szerintem itt kezdődne az, hogy növessz gerincet magadnak!!!


elismerni, hogy szabad akaratodból, saját döntésedből mentél rá az oldalra, és tudatosan, mert kíváncsi és kielégítetlen voltál, igénybe vetted a csetszobák nyújtotta kínálatot.


ez akkor is így van, ha nem kommunikáltál szexmunkásokkal, csak stírölted őket.


a bnőd jól tette, hogy faképnél hagyott!


mert én sem tudnék megbízni egy ilyen alakban!


innen már az következik, hogy fizetsz a szexért, web cam, vagy face to face.


és ez bizony megcsalás, öregem!

2017. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb, ha keresel másik szerethető nőt, aki nem hisztizik mindenen. Most, pincsiként loholsz utána és kegyesen megbocsájt, pár hét és megint talál valamit, amin lehet hisztizni.
2017. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt hiszi hogy megcsaltam szerintem ez nem megcsalas
2017. dec. 16. 13:15
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Fogalmam sincs milyen csetszobáról beszélsz, mert nehezen tudom elképzelni, hogy azért pénzt kellene fizetni. Még egy anonim oldalon sem vagy képes felvállalni magad. Tegyük fel valami köze van ennek a szexhez, vagy párkereséshez. Mmert egyébként simán elmebetegnek lehetne nyilvánítani a barátnőd.


De az a helyzet hogy akkor is egy hisztis kislány ha szexcseteltél vagy párkeresőztél. Ráadásul mit keresett a laptopodon. Csak nem ellenőrizni akart? Akkor meg beteges féltékeny is. A használható tanács az, hogy mond meg neki, hogy szerinted semmi rosszt nem csináltál, ha ezért ott akar hagyni, akkor te sem fogsz bízni benne, úgyhogy sajnálattal tudomásul veszed. Keress mást, mert ez a kiscsaj ahogy most megkeserítette az életed, úgy később is meg fogja.


Legközelebb meg az aktuális barátnőddel beszéld meg, kinek mi a megcsalás. De ha olyanokat mond hogy szexcset idegenekkel megcsalás, akkor én legalábbis ott rögtön hagynám a fenébe, bár soha életemben nem szexcseteltem idegenekkel.

2017. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, nevetséges amit írsz.

A szexcset megcsalás. Ne már, hogy felmentsük a felelősség alól.

A lány nem hiába akadt ki.

Az meg gáz, ha ennyire titkolni kell valamit.

Soha nem érdekelt ha bele nezett6az aktuális párom akár a telefonomban, akár a laptopomba. Csak az fél, akinek titkolni valója van. Felszínes kapcsolat az ahol rejtegetni kell mit is csinálunk míg nem vagyunk együtt..

Kedves kérdező! Gondold át, mit is látott a barátnőd. Ha valóban nőkkel beszéltél, vagy szexcset, akkor jogos a kiakadása. Ha nem, akkor ezt meg kell beszélni.

Szóval milyen csetszoba volt?

2017. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szex caht szoba de nem beszeltem veluk beleneztem es anyi.
2017. dec. 16. 13:35
 7/22 anonim ***** válasza:

Azt hozzá tenném, ha te úgy érzed neked kell jóvá tenned, akkor biztos, hogy vaj van a füled mögött.

Ha szereted bizonyítsd

2017. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem történt, beszéljétek. A kommunikáció a legfontosabb. Egy esélyt kérj, hogy el magyarázd. De csak személyesen. Így látja, hogy igazat mondasz
2017. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon feltekeny nem tud megbizni bennem ezert is kutatot a laptopomban. 2 es fel eve vagyunk egyut. meg egy dolog a csaladjaba meg tortent egy ien eset de akkor a szemely el is ment talalkozni a novel es tobb is tortent kozottuk es neki ez vana fejebe h bizos en is azt csinalom.
2017. dec. 16. 13:50
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig nincs bizalom, az nagy baj. Ha nem adtál rá okot (eddig). Az a baj, hogy így ő soha nem fog senkiben bízni. Neked pedig állandóan azt kellene bizonygatni, hogy nem csaltad meg. Meg éri? :(

Sajnálom, hogy ezt mondom. De van, hogy jobb ha az ember elengedi a másikat.

2017. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!